דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> מ.א.הגלבוע העניקה בפעם החמישית מילגות מוסיקה לתלמידים מצטיינים
 
 
 
 
התלמידים מהישובים והכפרים פתחו  שנה חדשה בבית המוסיקה
המועצה האזורית הגלבוע, העניקה מילגות לימוד ל-17 תלמידים, של בית המוסיקה, שהוגדרו כמצטיינים ומתמידים בלימודיהם. חלוקת המילגות נערכה בבית המוסיקה בקיבוץ יזרעאל, לרגל פתיחת שנת הלימודים, במעמד ראש המועצה, דני עטר, והשתתפו בו, ראש מינהל החינוך דרור ללוש, מנהל בית המוסיקה סטאס גבריאלוב והורי התלמידים.  
הטקס נפתח לצלילי השיר "לו יהי" בנגינת הקלרנית של מנהל בית המוסיקה, סטאס גברילוב, כשאליו נלוו קהל המשתתפים בשירה סוחפת. בהמשך בירך סטאס את התלמידים והוריהם בשנה מרתקת, עם הרבה עשייה מוסיקלית וחינוכית. הוא ציין, כי השנה מונה בית המוסיקה, למעלה מ-250 תלמידים.
סטאס ותזמורת בית המסיקה
זו השנה החמישית שהמועצה מעניקה מילגות הצטיינות, לתלמידי בית המוסיקה, תושבי הגלבוע – מהישובים ומהכפרים. בטכס, העניק ראש המועצה, דני עטר את המילגות ל-17 תלמידים מצטיינים ובירך אותם ואת הוריהם. "בית המוסיקה בגלבוע, מהווה דוגמא לחינוך מוסיקלי לפעילות קהילתית בכל רחבי המועצה, ואף בקנה מידה ארצי. הנגנים הצעירים, מציגים את התרבות וההווי הישראלי מהזווית האחרת של ישראל. אנו חשים גאווה בנוער הנפלא שלנו ומשוכנע שיעשו חיל בעתידם המוזיקלי", אמר עטר. 
ראש מינהל החינוך במועצה, דרור ללוש, אמר כי הרכבה של תזמורת הנגנים בבית המוסיקה, בנוי מבני נוער איכותי שתשתיתו הערכית היא החינוך למצויינות. "אני משוכנע שגם השנה יקצרו נערינו פרי הילולים וימשיכו להביא כבוד לכולנו", אמר ראש מינהל החינוך.   
במהלך הטקס הושמעו קטעי נגינה שפתחו את הנושא השנתי של בית המוסיקה "מוסיקה חובקת אמריקה".
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים