אלוף חדש בגלבוע
 

פעילות האקדמיה לטניס בגלבוע  הניבה אלוף טניס לכיתות א'-ג'
בתחרות "סב בפרינס" מספר 2, בטניס שנערכה במרכז הטניס שבחיפה זכה אופק ספקטור,מהישוב רמת צבי שבגלבוע במקום ראשון, בקטגוריית מיני טניס לכיתות א'-ג', לאחר תצוגת טניס דינמית ומשכנעת, כשגבר על רועי ברון מחיפה, בגמר שלא היה מבייש את הבכירים שבענף, כדברי שלומי אייל, מנהל מחלקת הספורט הרב תחומי במועצה האזורית הגלבוע. בתחרות השתתפו 3 טניסאים מצטיינים מהגלבוע.
כתבנו מציין,כי לאחר פיגור בין שתי נקודות, לא ויתר אופק על הניצחון, ביצע שוב הנחתות מרשימות וזכה בתחרות ובתשואות רמות מהקהל. מאמנו, יוני אנוך שיבח את אופק וציין כי הוא מסוג הספורטאים המנצחים.
בשיחה עם כתבנו, אמר דודי ספקטור, אביו של אופק, כי בנו הפליא בניצחונו את מיטב השחקנים."אופק, הוא בעל כשרון ופוטנציאל מילדות, הוא גם שחקן בתחומי ספורט שונים של המועצה, כולל ענף הכדורסל. אני מאמין שהוא עוד יעפיל בניצחונות בתחומי ספורט שונים", אמר ספקטור.
ראש המועצה האזורית הגלבוע, דני עטר בירך את אופק ואת הוריו על ההישג הגדול: "כולנו גאים בך ובניצחונך, ואין ספק שעוד נשמע בעתיד על הישגיך, בתחרויות בארץ וגם בעולם. אנו נלווה את הישגיך בעתיד ונאחל לך המשך הצלחה", אמר ראש המועצה.
מנהל המחלקה לספורט הרב-תחומי במועצה האזורית הגלבוע, שלומי אייל מסר, כי מאמני האקדמיה, יערכו מבחני איתור ומיון שחקנים בבתי הספר היסודיים בגלבוע בשבועיים הקרובים, וינסו לגייס שחקנים נוספים למרכז האימונים בעין חרוד. "אנו מברכים על ההישג,ומאמינים כי מדובר בסנונית ראשונה של האלופים", אמר שלומי אייל.
כתבנו מציין כי עמית הנסון מעין חרוד איחוד ויותם גלעד מגן נר הגיעו לשלב שמינית הגמר בקטגוריית גילאי 16-18 השניים נכנעו ליריבים עדיפים בניסיונם .
 

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע מרכז צעירים בגלבוע
     
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים