דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> בתחרות הניווט "סופר-סקור" 2012 בגלבוע
 
 
 
 
בנוף עוצר נשימה  השתתפו כ-1000 נווטים מקצועיים וחובבים בתחרות הניווט "סופר-סקור" 2012 בגלבוע
למעלה מ-1000 איש השתתפו בתחרות ניווט הגלבוע, "סופר-סקור 2012", שנערכה בשבת האחרונה, ב"כתף שאול" שבגלבוע. בין המשתתפים,  נווטים מקצועיים, אוהדי הניווט ותיירים רבים. הגלבוע שלבש כסות ירוקה,לאחר שבוע של גשמי ברכה, אפשר למתחרים לקיים פעילות באתר מוקף נופים מרהיבי עין. 
מנהל מחלקת הספורט הרב-תחומי במועצה האזורית הגלבוע, אייל שלומי, מסר כי תחרות הניווט הפכה למסורת קבועה בגלבוע.  
הרכב משתתפי תחרות הניווט, התחלקו לדברי אייל לשני מקצים -  האחד כלל כ-400 נווטים מקצועיים, שהפגינו כושר וכישרון בתחרות הניווט. במקצה השני, שהוגדר כ"ניווט עממי", השתתפו כ-600 הורים וילדים בניווט עממי. "המשפחות וילדיהן שוטטו בהנאה, רצו ודילגו מנקודות מוגדרות שפוזרו על ההר", ציין אייל. לדבריו, נערכה מחלקתו, יום לפני התחרות, בסיור בכל כל התחנות הנדרשות, על מנת להתאים מוקדי הניווט בהתאם למפה שחולקה לכל משתתף.
 
ראש המועצה האזורית הגלבוע, דני עטר, בירך את משתתפי התחרות, את מארגניה, ובראשם את מנהל המחלקה לספורט הרב-תחומי במועצה, שלומי אייל, ואמר כי בזכות המשאבים הטבעיים, בהם התברך הגלבוע מקדמת דנא, הפכו משאבים אלה, את הגלבוע על אתריו ליעד תיירותי מושך, עם פוטנציאל שאין כמותו. "פוקדי הגלבוע, ובתוכם מתחרי ענפי הספורט, הצועדים, וכמוהם הפסטיבלים הבינלאומיים, הוכיחו מזמן כי התיירות בגלבוע פרצה מזמן את הגבולות המקומיים והעפילה לרמה בינלאומית", אמר ראש המועצה.  
שלומי אייל: "חברת 'רד-בול' שלקחה חסות על התחרות, תרמה לאווירה ע"י העמדת דיילות חינניות שחילקו משקה עתיר אנרגיה למשתתפי התחרות והסבו עונג רב לכולם. האירוע אורגן במשותף עם איגוד הניווט בהצלחה רבה,  יאפשר למועצה לארח בשנה הקרובה את אליפות אירופה לנוער. יש לנו את כל התנאים הנדרשים לנושא, וכמובן עוצמת יופיו של הטבע שאינם ניתנים לתחרות בשום אתר".
 
 
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים