דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> בני תנועות נוער מהגלבוע יהודים וערבים הביאו את השמחה לילדי ביה"ח "העמק"
 
 
 
50 בני תנועות נוער מהגלבוע יהודים וערבים הביאו את השמחה לילדי ביה"ח "העמק"

דני עטר: "ההתנדבות בגלבוע מתחילה מגיל הרך"


כ-50 נערים ונערות מתנועות הנוער בגלבוע, יהודים וערבים קיימו יום של פעילויות תרבות ומשחקים בשתי מחלקות הילדים של בית החולים "העמק" בעפולה, הנערים בילו מספר שעות עם הילדים בפעילות יצירתית בחומרים ממוחזרים, שהכינו במחלקת איכות הסביבה של המועצה האזורית הגלבוע, כמו כן חילקו מתנות לילדי המחלקה וגם למאושפזים ממחלקות אחרות. יום הפעילות הוא פרי יוזמה של מינהל הנוער בשיתוף פעולה עם המחלקה לאיכות הסביבה במועצה. בני הנוער ובתוכם קבוצת צופים מכפר טייבה, שהו ליד מיטותיהם של הילדים ובילו ביחד, בציור, בסיפור וביצירה. הורים רבים שנראו מחזיקים בזרועותיהם את ילדיהם החולים, קיבלו בהתרגשות ובשמחה רבה את הנערים.
ראש מינהל הנוער במועצה, שמוליק עינב ומנהל המחלקה לאיכות הסביבה וחזות הישובים, שמוליק גרנוב, ציינו כי הנערים מהגלבוע, פעלו בחפץ לב ליצירת אווירה שמחה בשתי המחלקות לילדים וכן לחולים ממחלקות אחרות והסבו להם הנאה מרובה. "הפעילות בבית החולים היתה על טהרת הדו קיום, פרוייקט אותו מובילה המועצה האזורית הגלבוע מזה שנים רבות", ציינו השניים.
ראש המועצה האזורית הגלבוע, דני עטר, שיבח את פעילותם של בני תנועות הנוער בגלבוע, לעידוד ולחיזוק ילדי מחלקות בית החולים, ואמר כי תרומתם של הנערים מעוררת גאווה לגלבוע ולכלל תושביו – בישוב ובכפר. "אנו גאים בכם, על העשייה המבורכת לביקור חולים ולעידודם. עשייתכם למען הפרט, היא אבן יסוד ונדבך מרכזי וחשוב בחיינו, לפיתוח חברה בריאה. היא מעידה שההתנדבות מתחילה מגיל הרך", אמר ראש המועצה.
 
שמוליק עינב ציין כי שיתוף הפעולה בין מינהל הנוער לבין המחלקה לאיכות הסביבה הביא להצלחת הפעילות האנושית. "הנערים הגיעו  מתנועת 'בני המושבים', מ'הצופים' מכפר טייבה, וכן מתנועת 'מחנות העולים'. הם  פעלו במשותף, והודות לפתיחותם בפני החולים, הצליחו להביא חיוך על פניהם של ילדים חולים – יהודים וערבים, וניכר היה על החולים כאילו שכחו ממחלתם", אמר עינב. הוא הודה ללנאיף זועבי, רכז מפעלי התרבות במועצה, לרויטל מלכה, מזכירת מינהל הנוער, לשאדיה ג'ומעה, רכזת הנוער בכפר טייבה, ולנורית מלמוד, שאירגנו את יום הפעילות וכן למד"צים של כלל התנועות בגלבוע.  
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע מרכז צעירים בגלבוע
     
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים