דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> חניכי תנועות הנוער מכפרי הגלבוע טיילו את רמת הגולן
 
 
 
 
 חניכי תנועות הנוער מכפרי הגלבוע טיילו ברמת הגולן

כשהם חדורי מוטיבציה למעורבות חברתית-קהילתית, יצאו כמאה חניכי תנועות הנוער, מהכפרים טייבה ונעורה שבמועצה האזורית הגלבוע, לסיור ברמת הגולן. החניכים ביקרו ב"קלעת נמרוד", הידועה כאתר ארכיאולוגי מרשים, בו מצויים שרידי מבצר גדול וכן בנחל חרמון, הוא "הבניאס", שבמרכזו זורם מפל מים, השופע בימים אלה במי גשמים עתירי משקעים.
החניכים, כמו חבריהם מיתר כפרי הגלבוע, הפעילים אף הם בתנועות נוער בגלבוע, למדו על שני האתרים ההיסטוריים. שבוע לפני כן גלשו הנערים באתר הסקי היבש של המועצה האזורית הגלבוע, כל זאת במסגרת פעילויותיו של מינהל הנוער במועצה. הפעילויות נועדו בין השאר, להצמחת מנהיגות צעירה מכפרי הגלבוע, הדוגלת בדו קיום ומעודדת אותם להשתלב כאזרחים צעירים התורמים לחברה.
שמוליק עינב, ראש מינהל הנוער במועצה, ציין כי הסיור ברמת הגולן גיבש את חניכי התנועה משני הכפרים, וניכר שהוא תרם לעיצוב אישיותם. "החניכים נהנו מהסיור שהיווה טיול בפני עצמו וחזרו מלאי מוטיבציה להמשך פעילותם בתנועה", אמר עינב. הוא הודה לרכז מפעלי התרבות במועצה, נאיף זועבי על אירגון הסיור, והיערכותו שהסתיים בהצלחה רבה.
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים