דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> עושים היסטוריה, ביום ב' צובעים את רמלה בצבעי הגלבוע ועמק המעיינות
 
 
 
 
השנה לראשונה תתייצב קבוצת הנוער ממועדון גלבוע מעיינות למשחק הגמר מול נוער הפועל ירושלים ותנסה לזכות בגביע המדינה ולעשות היסטוריה.
 
ביום שני (2/04/12) יערך באולם הכדורסל ברמלה גמר משחקי גמר גביע המדינה לנוער ולנערים וילדים.
מנכ"ל מועדון גלבוע גליל לירן וינקור: כ 800 האוהדים יגיעו העמק ללוות ולעודד את השחקנים שלנו ולעזור להם לעשות היסטוריה...ביום שני אנחנו נצבע את האולם ברמלה בצבעי הגלבוע ועמק המעיינות".
המאמן קפלן והקפטן עוז גיל עם היריבים מירושלים
אמש (רביעי 28/03) נערכה מסיבת העיתונאים שהפגישה את כל נציגי ששת הקבוצות (מאמנים וקפטנים) מספר ימים לפני שריקת הפתיחה
יו"ר האיגוד החדש, אבנר קופל, שנשא דברים ראשון אמר  "אני מרגיש יותר כבוד לשבת לידכם החבר'ה הצעירים מאשר לשבת ליד הבוגרים והבוגרת. אתם העתיד של הכדורסל הישראלי, אני מאוד גאה על כל הקבוצות שהגיעו למעמד. אני מאוד מעריך את המאמנים והאגודות שמייצרים את השחקנים והכי חשוב שהטובים יותר ייקחו ואלה שיפסידו שלא יורידו את הראש כי תמיד יש את השנה הבאה".
שיאו של הערב ייחל ב - 19:30 כשגלבוע/מעיינות  והפועל דני ירושלים ייפגשו. לשני הקבוצות אין עדיין גביע מדינה לנוער בארון .
ניר קפלן מאמן גלבוע/מעיינות  התייחס לנתון מיוחד של  מועדון גלבוע/מעיינות וציין כי : "לא הרבה יודעים אבל המחלקה שלנו קיימת יחד רק שלוש שנים. בשנה שעברה הגענו לגמר הגביע עם הנערים והשנה עם הנוער."
קפלן סיפר בהמשך כי יש חיבור גדול עם הקבוצה הבוגרת וכי המטרה האמיתית של גלבוע /מעיינות הדגיש כי המטרה האמיתי של המועדון  ולהצליח להביא שחקן אחד שניים לשם, יותר מזכייה בגביע.
הקפטן מהגלבוע  עוז גיל אמר: "לחץ זה טבעי שיהיה כי זה גמר גביע. לי אישית זו פעם ראשונה, אבל אנחנו באים בתור קבוצה, נילחם ונקווה ללכת עד הסוף. יש לנו הרבה קהל שיגיע ובזכותו נקווה שנוכל ללכת עד הסוף".
   

+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים