דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> בגלבוע מעצימים את תכנית "עיר ללא אלימות" בהרחבת מוגנות בבתי"ס ובחיזוק אקלים מיטבי
 
 
 
 
עטר: "הגם שאזורנו נמנה עם הנמוכים בארץ בשיעור האלימות, לא ניתן לתופעות האלימות להגיע לפתחנו"
 
הוועדה ליישום פרוייקט "עיר ללא אלימות", אותו יזם ראש המועצה האזורית הגלבוע, דני עטר, קיימה השבוע ישיבה לדיון בקידום הפרוייקט. בישיבה השתתפו המנכ"ל האזורי של הפרוייקט, דובי גלר, רכזת הפרוייקט במועצה, גלית ברגיל, ראש מינהל החינוך, דרור ללוש, נציגי שירותי הרווחה וראשי המינהל במועצה. בדיון  הושם דגש על הרעיון של מילוי שעות הפנאי של התלמידים בפרט והאוכלוסיה בכלל, בתכני חינוך ובפעילויות המתאימות לכל הגילים, וזאת במסגרת  מיתווה הלימודים של שנת תשע"ג.
 
רכזת הפרוייקט גלית ברגיל הנחתה את הישיבה
"היעדים שהוצבו בפני הוועדה", ציינה רכזת הפרוייקט, גלית ברגיל, הם מתן שימת דגש על תכנית מניעה של אלימות לסוגיה, הכוללים בין השאר, איתור ילדים בסיכון, המשך חיזוק האקלים המיטבי בבתי הספר היסודיים הנמצא בעליה מתמדת והרחבת מדריכי המוגנות בבתי הספר היסודיים", אמרה ברגיל. היא ציינה כי סוכם שחברי הוועדה יפעלו במסגרת תפקידם במועצה, כמו חינוך, רווחה, נוער וביטחון להעצמת הפרוייקט.  
 
ראש מינהל החינוך במועצה, דרור ללוש העלה חשיבות רבה לפעילות הפרוייקט ואמר כי שפת המצויינות במוסדות החינוך בגלבוע, היא פלטפורמה מצויינת לפרוייקט "עיר ללא אלימות", משום שלדבריו, מדובר על סולידאריות חברתית, קבלת האחר ועזרה לזולת.
 
ראש המועצה דני עטר, אמר כי הגם שבישובי הגלבוע, הוכח כי שיעור האלימות הוא מהנמוכים בארץ, הוא סמוך ובטוח כי התכנית ומיישמיה יביאו לשיפור בטחונם של כלל התושבים – ילדים ובוגרים. "אנו לא ניתן לתופעת האלימות הפוקד כל חלקה טובה בארץ להגיע לפתחנו, וזאת נעשה במסגרת מאמצינו להעניק בטחון לילד ולמבוגר – בישוב ובכפר", אמר ראש המועצה.
   
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים