דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> תחרות רוכבי אופני הרים מכל הארץ נערכה ביום שישי בעין נורית שבגלבוע
 
 
 
 
 מאות רוכבי אופני הרים מגילאי 9 עד 17 מכל הארץ, השתתפו ביום שישי האחרון, בתחרות השניה ב"סבב ליגת המצוינות" באופני הרים בגלבוע לשנת 2012 בעין נורית שבמרומי הגלבוע. התחרות, אורגנה ע"י המועדון המקומי "טים 500 וואט עמקים" בחסות איגוד האופניים ומחלקת הספורט הרב תחומי של המועצה האזורית הגלבוע, כאשר מאות הרוכבים, לבושי חולצות רכיבה של מועדוני אופניים דיוושו על מסלול רכיבה בסגנון XC באורך 2.7 ק"מ שמשלב דרכי 4*4 רחבות, עליות ומקטעי "סינגל הגלבוע", דרכם עשו הרוכבים בנוחות רבה את התחרות.
בנקודת הזינוק בנורית
התחרות בשישי האחרון הייתה למעשה התחרות האחרונה הספציפית לילדים ונוער העונה ושימשה למרבית המועדונים כהכנה לאליפות ישראל בשטח-XC שתתקיים ב 20/7 במשמר העמק. בין המועדונים שהשתתפו היו גם מועדון "לה מדווש" שהשקיעו מאמצים והגיעו מהדרום הרחוק, ביניהם נבחרת אבו בסמה - רוכבי הקבוצה הדרומית שזו להם תחרות השטח הראשונה כחברי איגוד טריים.
את התחרות פתחו רוכבי קטגוריית הגוניורס, קדטים וילדים – בגוניורס, לאחר 6 הקפות מהירות (קצת יותר מ-6 דקות להקפה וכמעט 27 קמ"ש ממוצע) סיים ראשון גיא ניב (טימישגב), שני אליס רונן(CCC) ושלישי עמית קריספיל(טימישגב).
בנות:  מורן, תל פז, נציגה יחידה למין הנשי בג'ניורס מסיימת את חמשת ההקפות בזמן של 43:48 דקות.
בקדטים לאחר פתיחה חזקה של עומר גולדשטיין מטימשגב בהקפה הרביעית מתוך חמש סוגר עליו את הפער יובל בלן מרוכבי קריות רוזן ומינץ וברכיבה שלא משאירה מקום לספקות קוטף את המקום הראשון,שני עומר גולדשטיין ושלישי לאל איתי גם הוא מרוכבי קריות רוזן ומינץ.

 
בקדטיות ראשונה אור מקייטן(CCC),שניה סתיו גינת רוכבת הקבוצה המקומית(500 וואט עמקים) ושלישית גלי שעני(לה מדווש).
ילדים.   פתיחה צמודה והחלפות בהובלה בין תומר זלצמן (טימישגב) וסער הרשלר (500 וואט עמקים). בסיום זכה תומר במקום ראשון, סער שני ושלישי יותם צביאלי גם הוא מטימישגב.
ילדות: ראשונה שחר צרויה (לה מדווש), שניה ליאור הלוי(טים 500 וואט עמקים).
המקצה השני יוצא לדרך, בקטגוריית האפרוחים פותח חזק בזינוק ושומר על קצב כל הדרך למקום הראשון רון קדשאי(500 וואט עמקים) אחריו מסיים שני אריאל סגל-פויס מטימשגב ושלישי ניר מטוס מטים 500 וואט עמקים.
 "אפרוחיות": במפגן רכיבה משכנע, מסיימת ראשונה ב"אפרוחיות" ורביעית בכלל, של כל המקצה!-גלי וואלך מקבוצת מלך העליות, שניה נגה קדשאי ושלישית עופר סלע שתיהן מ"טים 500 וואט עמקים".
את היום חותמים ה"קטקטים", כאשר אוחיון יותם מטימישגב ראשון, שני יותם צור מקבוצת מומנטים ושלישי נדב עמר מטימישגב.
על הפודיומים זוכים שלושת המנצחים בכל קטגוריה לפרסים מתנת נותני החסות של הסבב בגלבוע מחנות האופניים "אופני העמק" בעפולה ו"חווה אורגנית" במושב מרחביה.
שלומי אייל מנהל מחלקת הספורט הרב תחומי של המועצה האזורית הגלבוע העניק את המדליות לזוכים. הוא ציין כי המועצה שמחה וגאה לארח את התחרויות, כאן בגלבוע. "כל ילד שמתחרה, הוא עולם ומלואו והוא מבחינתנו מנצח משום שעצם העיסוק וההתמדה בענף הזה בפרט, שהינו ענף קשה ותובעני, ועצם ההשתתפות במעמדי התחרויות הן כשלעצמן הישג. כל הכבוד לכל הילדים והנערים הנפלאים שהגיעו והתחרו היום ואת התוצאות ניתן לראות בגילאים הבוגרים בהמשך הדרך", אמר אייל.
הוא הודה ל"יוסי ותום צלמים" על הצילום של כל תחרויות סבבי "ליגה מצוינות לילדים וקדטים ונוער" בגלבוע העונה
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים