דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> גרעין ''עודד" גלבוע מסייע לשיפור הישגי תלמידי בתי ספר"
 
 
 
גרעין ''עודד" גלבוע מסייע לשיפור הישגי תלמידי בתי ספר"

דני עטר: "פעילות הנוער בגלבוע – מנוף למצויינות בערכים ובלימודים "


בני "גרעין עודד" בגלבוע, מהווים החל משנה זו כלי עזר משמעותי לא רק בחינוך הבלתי פורמלי, אלא גם בליווי משמעותי בלימודים ובהישגים. בני הגרעין מסייעים מתחילת השנה, לתלמידים, מבתי ספר יסודיים ותיכוניים של המועצה, במסגרת שילובם בקהילת הנוער בגלבוע במטרה לקדם את הישגי הלימודים ולהעשיר את שעות הפנאי. בין היתר הם עוזרים  בהכנת שיעורים, ביוזמות פעילויות חברתיות ועוד.
הפעילות נעשית  אחת לשבוע, בימי רביעי, בבתי הספר כאשר הפגישות מתקיימות  במהלך ההפסקה .
שמוליק עינב, ראש מינהל הנוער במועצה, מסר כי במסגרת פעילותם בבתי הספר, פועלים ה"גרעינרים" בהעמקת הקשר עם החניכים, אשר אינם פעילים בתנועה ומנסים לצרפם, "פעילותם של בני הגרעין היא ערכית וכל מגמותיה הן צירוף נערים לפעילות עשירה, המעניקה להם תוכן ערכי, חינוכי וכייפי, לאחר שעות הלימודים, בחופשות החגים והקיץ. החניכים נעזרים בבני הגרעין לשיפור הישגיהם ולחיזוק בטחונם בפעילויות ספורט  ומחנאות", אמר עינב.
ראש המועצה האזורית הגלבוע, דני עטר, רואה בתנועות הנוער בגלבוע עמוד תווך .  "פעילותו של גרעין 'עודד' ושל יתר תנועות הנוער בגלבוע, היא מנוף לחיזוק בני הנוער בחינוך לערכים ולמצויינות. פעילותם מטמיעה בקרב ילדינו ערכים חברתיים להעשרת איכות חייהם ולהעצמת תכנים רוחניים לקראת העתיד. זוהי שליחות של עשייה ונתינה, הראויה להוקרה והערכה" ציין עטר.
עינב הביע את הוקרתו למנהלי ומורי בתי הספר של המועצה על שיתוף הפעולה וכן על מעורבותם האישית של התלמידים. "הצלחת ימי הפעילות הללו, מקרינה על השתתפות הילדים בפעילויות אחה"צ אותם מקיימת התנועה", סיכם ראש מינהל הנוער במועצה.
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות: (צפה ב-  תגובות בעמוד זה)
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים