דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> גרעין "עודד" מזדהה עם הרפתנים
 
 
 
 
עשרות נערים מגרעין "עודד" של תנועת בני המושבים בגלבוע הצטרפו בתחילת השבוע, להפגנה שקיימו  כ-200 רפתנים מהקיבוצים והמושבים בצפון, מול משרדי ראש הממשלה בירושלים, כמחאה על מדיניות הממשלה במחירי החלב ולאפשרות של ייבוא מוצרי חלב מחו"ל. המפגינים, יחד עם בני הנוער מהגלבוע, נשאו שלטי מחאה, כמו "רפתני ישראל – השקעה לטווח ארוך", "הממשלה פוגעת בפרנסת הרפתנים", "לא ניתן את הרפת לחסל" ועוד סיסמאות. כמו כן שפכו הרפתנים חלב על הכביש, והבהירו כי כ-200 רפתות בצפון עלולות להיסגר, דבר שיביא לטענתם, לאבטלה של מאות רפתנים. 
 
ראש המועצה האזורית הגלבוע, דני עטר, שיבח את נערי גרעין "עודד" ואמר כי הצטרפותם להפגנה להגנה על זכויותיהם של הרפתנים, היא מעשי ערכי מובהק. "הפגנת הרפתנים ובני נוער מהגלבוע, נועדה להזכיר לכולנו, כי החקלאות, ובתוכה משק הבקר והחלב, ההיא נשמת אפה של ההתיישבות לכל צורותיה" אמר עטר.
נורית מלמוד, רכזת נוער של תנועת בני המושבים במועצה האזורית הגלבוע, מסרה כי הנערים הביעו את הזדהותם הערכית למחאה, מתוך סולידאריות ותמיכה במאבקם של חקלאים הממשיכים להאמין בערכי העבודה החקלאית. 
   
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים