דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> מערכת החינוך בכפרי הגלבוע סיכמה בהצלחה את פרויקט "אופנים" ללימודי המדע והטכנולוגיה אותו יזם ראש המוא"ז הגלבוע
 
 
 
 
עשרות ילדים מכפרי המועצה האזורית הגלבוע, סיימו השבוע, בטכס חגיגי פרויקט "אופנים", פרי יוזמתו של ראש המועצה האזורית הגלבוע, דני עטר, המתבצע באמצעות אוטובוס טכנולוגי, המאובזר בעזרים טכנולוגיים. הפרויקט אותו ריכז מטעם המועצה נאיף זועבי פעל בכפרי הגלבוע, וסיפק לתלמידים לימודי העשרה  בנושאים שונים כגון – מדעים, ומחשבים, במטרה לעצב מהנדסים צעירים. הפרויקט נמשך שנה.
אמצעי לימוד מתקדמים בכיתת הלימוד הניידת 
זועבי רכז הפרויקט ציין כי שיטת הלימודים שונה לחלוטין מכל שיטת לימוד אחרת, וזאת, הודות  להיצע נרחב של אטרקציות ופעילות חווייתית, כולל טיולים שונים הקשורים לנושא הלימודי והמדעי והטכנולוגי , שעמדו לרשות ילדי הפרויקט. "השנה  השתתפו שלוש קבוצות מכל כפרי הגלבוע, וניכרת הייתה שביעות רצון רבה אצל ההורים שרצו לשתף את ילדיהם", אמר.
הוא הוסיף כי מסיכום של דיונים וישיבות בבתי הספר עם המנהלים והמחנכים, הסתמנה שביעות רצון רבה. "המחנכים  ציינו לחיוב את השינוי והשיפור שחל על המשתתפים בפרויקט 'אופנים' מלמידת מדעים טכנולוגים ובעיקר מהביטחון העצמי והידע הרב, שצברו מחלקת הנוער. המחנכים קצרו שבחים רבים מההורים ומצוות המורים, כמו כן תמכו וביקשו להמשיך את הפרויקט הזה בשנה הבאה", סיכם זועבי.
 שמוליק עינב, מנהל מחלקת הנוער במועצה האזורית הגלבוע, ציין כי הערך המוסף לפעילות הלימודית של עמותת "אופנים", אותה יזם ראש המועצה, דני עטר, התבטא בהוצאתם של התלמידים אל העולם המדעי, לצורך חקר מדע הטבע והכרת הארץ על אתריה. "הפעילות ב'אופנים' העניקה לילדים חוויה מדהימה של קבוצתיות ופעילות בלתי פורמאלית", אמר מנהל מחלקת הנוער במועצה.
   
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים