דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> פרס "המורה המצטיין" לחינוך גופני במחוז הצפון לאורי אושנים מבי"ס תיכון עמק חרוד
 
 
 
 
פרס משרד החינוך הגופני במחוז הצפון הוענק השבוע למורה המצטיין בחינוך הגופני במחוז הצפון
אורי אושנים. זוהי הערכת המחוז לעבודה רבת שנים ברמה גבוהה. אורי גם מועמד למורה מצטיין ארצי. 
אושנים ראשון מימין
אילנה לוסטיג, מנהלת בית הספר אילנה לוסטיג ציינה: "כבוד גדול נפל בחלקו של בית הספר. הפרס הוא הערכת המחוז לעבודה רבת השנים ברמה גבוהה, שעימה נמנה יקירנו אורי אושנים. אורי מלמד בבית ספרנו משנת 1989 ומהווה איש חינוך.  הוא בעל מקצוע ובעל אישיות מוסרית, מסור לעבודתו, נאמן וחרוץ. אורי ממלא תפקידים מובילים בבית הספר, מחנך כיתה, רכז מקצוע החינוך הגופני, מרכז המגמה לבגרות בחינוך גופני, רכז המועדון הבית ספרי ואיש מקצוע בכיר ואנחנו גאים בו מאוד", אמר לוסטיג.

המועצה האזורית הגלבוע, קידמה בברכה את בחירתו של אורי אושנים למורה המצטיין. דני עטר, ראש המועצה בירך את חתן הפרס וכן את מנהלת בית הספר אילנה לוסטיג. הוא ציין כי מאז ומתמיד היו יעדיו של בית הספר הרב-תחומי עמק חרוד למובילות מעפילה בתחומי החינוך . "הוכחתם יכולת גבוהה של כל הפרמטרים בתחומי החינוך. בית הספר יכול לשמש דוגמה משמעותית לכלל בתי הספר בארץ, ולנו תושבי הגלבוע והמועצה זו הזדמנות לומר  תודה למאמץ המושקע בבית הספר המצמיח מצטיינים בתחום החינוך", אמר עטר. 
   
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים