דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> "אות הנוער" הישראלי
 
 
 
8 סטודנטים מהגלבוע משתתפים בפרויקט "אות הנוער" הישראלי
מינהל הנוער של המועצה האזורית הגלבוע יחד עם עמותת "אות הנוער" הישראלי, גייס 8 סטודנטים, רובם מישובי הגלבוע, לקראת פתיחת פרויקט "אות הנוער הישראלי", זו השנה הראשונה שהגלבוע ישתתף בפרויקט.ממינהל הנוער של המועצה נמסר כי 8 הסטודנטים, שנבחרו בקפידה, נמצאו כבעלי אמות מידה ערכיות, כמו העצמה אישית, מנהיגות חברתית וקהילתית.
שמוליק ענב, ראש מינהל הנוער במועצה האזורית הגלבוע, מסר כי בפרויקט משתתפים כ-5000 בני נוער מהארץ, כאשר מהגלבוע ישתתפו כ-200 חניכים . תכנית הפרויקט מתמקדת בתחומים, כמו תרומה לקהילה, פיתוח מיומנויות ותחביבים, מסעות ואתגרים וכן עיסוק בפעילות גופנית. "מדובר בתכנית שמציבה את הנוער בפני אתגרים בלתי רגילים ואנו מקווים מאד שאחד מהם יזכה באות היוקרתית", אמר עינב. הוא ציין כי הפרויקט יכלול אותות של ערד, כסף וזהב. לדבריו, נרתמה המועצה האזורית לארח את כלל בני הנוער מכל הארץ, אשר ישתתפו בפרויקט, להשתתף בצעדת הגלבוע, עם כ- 2500 בני נוער, כחלק מתוכנית הפרויקט.
ראש המועצה האזורית הגלבוע, דני עטר אמר כי הגלבוע משופע בנוער איכותי, שמגיל רך עוסק בתחומי ספורט, בתנועות נוער, בעצוב מנהיגות, בהתנדבויות בקרב הקהילה. "אני משוכנע שבקרב ילדינו הנכללים בתכנית הפרויקט יקצרו ניצחונות, כולל אות הזהב.אין ספק שמדובר בהזדמנות לכלל בני הנוער למימוש פוטנציאל אישי, העלאת ההערכה העצמית, הגשמה ופיתוח כישרונות", אמר עטר.
כאמור תכנית הפרויקט "אות הנוער" מציבה ארבע תחומי חיים:
תרומה לקהילה - המטרה היא לעודד ולפתח את האחריות החברתית בקרב בני הנוער כפרטים בקהילה בפרט ובמדינה ככלל.
מסעות ותגרים - נושא זה נועד לעודד את אהבת הארץ ולהקנות מודעות סביבתית והבנת חשיבותה של ההגנה על הסביבה, לפתח תחושת שייכות, אחריות אישית וקבוצתית, יכולת עמידה באתגרים ויוזמה אישית.
פיתוח מיומנות ותחביבים - המטרה לאפשר למשתתפי התחרות, להרחיב אופקיהם, תוך תחושת אתגר ועניין, לפתח את כושר ההתמדה וכוח רצון.
עיסוק בפעילות גופנית - מתמודדי האות יוכיחו עיסוק באופן קבוע בספורט בכל תחום שיבחרו, תוך מודעותם ליתרונותיו על חיוניותו לגוף ולנפש ולעובדה כי העיסוק בספורט מוביל לתחושת סיפוק והישג מתמשך.

 

+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים