דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> לראשונה בצפון : הושק בשבת משחק היכרות של ה"פטאנק"
 
 
 
 
עשרות תושבים מהגלבוע, מקרית ביאליק ומקרית טבעון, חזו במשחק ה"פטאנק", שהושק בשבת האחרונה במדשאות השכונה הוותיקה של הישוב גן נר שבגלבוע. מדובר בספורט עממי שמקורו בצרפת, המתבצע בתחרות זריקת כדורי פלדה על מדשאות. המשחק  מתאים למבוגרים, נערים וילדים. בשל חביבותו, אימצה רעיון ספורט זה, מחלקת הספורט הרב-תחומי של המועצה האזורית הגלבוע, בשיתוף עם ועד הישוב גן נר. בטכס ההשקה השתתפו שלומי אייל, מנהל מחלקת הספורט הרב תחומי במועצה האזורית הגלבוע ויו"ר ועד הישוב גן נר עובד נור
מתחרי פטאנק 
ראש המועצה, דני עטר בירך את שחקני ה"פטאנק" מגן נר, את מנהל מחלקת הספורט הרב-תחומי שלומי אייל ואת המדריך, אבי קבסה ואמר כי הוא רואה בחיבור ספורט חדש זה בגלבוע, העצמה בתכנים הספורטיביים הרבים בגלבוע. לדבריו, יש במשחק, ערכים חינוכיים וערכיים בעולם הספורט. הוא ציין כי היחודיות שבספורט ה"פטאנק", העובדה שהיא תורמת לגיבוש הדורות, נוכח התחברותם של ילדים, נערים ומבוגרים לספורט זה, והביע את תקוותו, שיחד עם מדריכיהם, יעפילו שחקני הפטאנק בעתיד לליגות העל.
 בשעה 5.00 בערב, הסתודדו עשרות צופים סביב קבוצת שחקני ה"פטאנק" של המועדון בגן נר, כאשר בהדרכת המדריך   אבי קבסה ובהנחיית שלומי אייל, ערכה קבוצת המועדון מגן נר את "טבילת האש" הראשונה במדשאיו החדשים והמטופחים של מגרש ה"פטאנק". המדריך, ציין כי האימון במשחק הפטאנק החל כבר לפני מספר חודשים. "ניכר היה כי המשחק הלהיב רבים מהצופים,וכאמור, כבר יש לנו 4 מועמדים נוספים להצטרפות שחקנים חדשים", אמר קבסה.
לדבריו, השקת משחק ה"פטאנק" חשפה בפני ציבור הצופים  את המודעות לטיב וההנאה של המשחק. "אני משוכנע שמספר הקבוצה ילך ויגדל, ובעתיד גם נחלק את הקבוצות על פי גילאים, ולא ירחק היום שנעמיד ענף ספורט זה בראש ענפי הספורט בגלבוע בפרט ובצפון בכלל", אמר קבסה. על פי התכנית, יתקיימו משחקי ה"פטאנק" במועדון גן נר בימי רביעי בשעה 7.00 בערב ובשבת בשעה 6.00 בערב. 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים