דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> הצלחה רבה לתכנית "ספריית פיג'מה"
 
 
 
הצלחה רבה לתכנית "ספריית פיג'מה"  המציינת שנתיים לפעילותה בגני הילדים בגלבוע

תכנית "ספריית פיג'מה" בגני הילדים של המועצה האזורית הגלבוע, שבימים אלה מלאו שנתיים לפעילותה, זוכה להתעניינות רבה בקרב הורים לילדי גנים ומעונות יום. התכנית שנועדה לטפח אוריינות ועידוד שיח בין-דורי, סביב ערכים יהודיים, נפתחה לפני שנתיים ופועלת בקרב ילדי גנים בתמיכת קרן "הרולד גרינספון". באמצעות גן הילדים, מקבל כל ילד תשעה ספרים במתנה במשך השנה.

השבוע, קיבלו ילדי הגנים של המועצה האזורית הגלבוע,  את הספר השלישי בסדרת ספריית פיג'מה: "בן ציון והסביבון הראשון" מאת דבורה עומר לגני חובה; ו"סבא בישל מרק" מאת נירה הראל לגני טרום חובה.

חגית לוין, מנהלת מחלקת הגנים וגיל הרך במועצה מסרה כי הספרים נבחרו לחלוקה לקראת חודש כסלו, בשל התאמתם לעונת החורף, כמו: מרק חם והערך של "הכנסת אורחים" עבור הגיל הצעיר, חג חנוכה ותחיית השפה העברית לגני חובה.

ראש מינהל החינוך במועצה, דרור ללוש, מסר כי רעיון התכנית של גרינספון, הוא להנחיל אהבה ליהדות ולערכיה באמצעות הספרים. "קרן קרינספון מאמינה כי הקריאה המשותפת והפעילות בעקבותיה, יוצרות רגעי קסם משפחתיים. הילדים נוצרים רגעים אלו, לאחר שקראו יחד עם ההורים, ספרים נהדרים, דנו בהמשך אתכם עליהם וגילו מה ייחודי בהם. "מחלקת הגנים במועצה בחרה ספרי ילדים איכותיים ואהובים. אנו מציעים להורים לקיים לאחר הקריאה הראשונה, קריאה נוספת בספר ולקיים עם הילדים שיחה אודות נושאים העולים מתוך הספר" אמר ראש מינהל החינוך במועצה..

 

+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע מרכז צעירים בגלבוע
     
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים