דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> ילדים רבים צפו ונהנו בהצגת פצפונת ואנטון
 
 
 
למעלה מאלף ילדים והורים צפו ביום שישי האחרון, בשתי ההצגות של תיאטרון אורנה פורת – "פצפונת ואנטון", עפ"י ספרו של ארי קסטנר. את ההצגות אירגנה המועצה האזורית הגלבוע בשיתוף תרבות ישראל.
האלה עומרי, רכזת ילדי הגנים במועצה, מסרה כי הצגת "פצפון ואנטון" נבחרה עבור ילדי הגלבוע, בשל היותה איכותית ורבת הומור. "מדובר בהצגה המלמדת על החיים, היא מציגה שני עולמות מנוגדים: עולמם של העניים, מול עולמם של העשירים, כאשר, אט-אט מתערבבים אנשים משני עולמות, זה בזה ולבסוף נוצר קשר ביניהם", ציינה רכזת הילדים במועצה.  
ההצגה מציגה, ילדה פצפונת, ממשפחה עשירה, בעלת דמיון מפותח וחוש הומור. אנטון, ילד שמתגורר בשכונה ענייה, מטפל באימו החולה ודואג לפרנסת המשפחה.  בין פצפונת לאנטון נוצרה חברות יוצאת דופן על רקע עלילה מלאת הרפתקאות והפתעות. שניהם נחלצים זה לעזרת זו, בעת צרה, מצליחים לגבור על נוכלים וגנבים ועוזרים לצדק לנצח. חברותם נוצרת על רקע פסיפס של דמויות ססגוניות ומשעשעות, היוצרות עולם עשיר ותיאטרלי. שני הילדים המקסימים מצליחים ללמד אפילו את המבוגרים שיעור חשוב על חברות אמיתית, שוויון ואהבה.
לדברי רכזת גני הילדים, הוכתרה ההצגה כהצלחה, בשל איכותה והובעה הוקרה רבה מצד ההורים, שביקשו לקיום הופעות דומות בעתיד.
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים