דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> מפקד מחוז הצפוני של המשטרה ניצב רוני עטיה
 
 
 
 
מפקד מחוז הצפוני של המשטרה ניצב רוני עטיה: "בגלבוע ממגרים את הפשיעה הודות להנהגה אמיצה"
 
המועצה האזורית הגלבוע, אירחה השבוע את מפקד המחוז הצפוני של המשטרה, ניצב רוני אטיה, לפגישת היכרות ולעבודה ראשונה משותפת. אל מפקד המחוז נלוו מפקד משטרת עפולה, סנ"צ יוסי חמו, קציני משטרה מהמחוז וקצין הבטחון של המועצה. ראש המועצה דני עטר, קיבל את מפקד המחוז בלשכתו, יחד עם סגן ראש המועצה רמי אלהרר, וסקר בפניו נושאים ייחודיים במיוחד, המאפיינים את המועצה, כמשלבת ישובים ותיקים, ישובים קהילתיים וכפרי הגלבוע, עם איכות חיים יוצאת דופן במיטבה. כמו כן הציג דני עטר בפני מפקד המחוז את פעילויותיה של המועצה בתחום הפיתוח, התיירות, התעשייה וכן הרחבת הישובים, לרבות גידול שיעור האוכלוסייה בישובי ההרחבה, ובעיקר טיבם, האיכותיים ונדירים של קשרי הדו-קיום עם אוכלוסיית כפרי הגלבוע, והדגיש כי קשרים אלה אין להם אח ורע בשום ישוב בארץ.
 
לורן איפסם לורן מכתם
מפקד משטרת עפולה סנ"צ יוסי חמו, קציני משמר הגבול וקצין הביטחון של המועצה, הציגו אף הם בפני מפקד המחוז סקירה על העשייה המשותפת עם המועצה האזורית הגלבוע ועם העומד בראשה למיגור הפשיעה ברחבי המועצה למען שמירה ואיכות חייהם של תושבי ישובי הגלבוע. עטר ציין כי שיתוף הפעולה עם כוחות הביטחון והשיטור ימשיכו לשמש דוגמא לכלל הישובים בארץ.
 
מפקד המחוז וראש המועצה דנו בין השאר בהקמת בסיס "המתמיד" ברמת יישכר באזור כפר נעורה. עטר הסביר כי את בסיס "המתמיד" ירכז סגנו, עיד סלים, כאשר סגנו רמי אלהרר, ימשיך בתפקידו כאחראי על קשרי המועצה עם משטרת המחוז ומשטרת עפולה בנושאי בטחון. עטר ציין כי הוא משוכנע שעם הקמת בסיס המתמיד, הוא יגביר עוד יותר תרומתה של המועצה לחיזוק הדו-קיום השוררים בדרך של קבע בין כפרי וישובי המועצה, ושבכך ייווצר שילוב של מתנדבי "המתמיד" – יהודים וערבים.
 
ניצב רוני עטיה, חלק שבחים למועצה על פעילותה הביטחונית לרווחת תושבי הגלבוע והביע בפני עטר את התפעלותו הגלויה, מההישגים המשמעותיים בתחומי הפיתוח , איכות החיים והסביבה, ובראש וראשונה, חיי הדו-קיום בישובי וכפרי הגלבוע, המעידים לדבריו, על הנהגה אמיצה ומהווים דוגמא לאימוץ מודל בכל הישובים בארץ. כמו כן הביע מפקד המחוז את שביעות רצונו משיתוף הפעולה של המועצה עם מערכת הביטחון, ובתוכם המשטרה, משמר הגבול והמתנדבים ואמר כי מאמציה של המועצה והעומד בראשה בטיפוח מערכת הביטחון, ע"י הקצאת משאבים להעצמת הכוחות, נותנת את תוצאות מוחשיות במיגור הפשיעה בגלבוע.
   

+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים