דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> ראש המועצה עטר מספר על רבין האיש ומורשתו
 
 
 
 
בתחילת השבוע, התכנסו תלמידי בית הספר הרב תחומי "עמק חרוד" בגלבוע, יחד עם מנהלת בית הספר, אילנה לוסטיג, לציון השנה ה-17 לרצח ראש הממשלה יצחק רבין. לטכס הוזמן דני עטר, ראש המועצה האזורית הגלבוע, שנשא דברים על "מורשת רבין" ועל "המנהיגות הצעירה". עטר העלה קוים לדמותו של רבין, על אישיותו  ועל מנהיגותו וכן סיפר על יחסיו האישיים עימו, לאור היותו קרוב אליו מאד.
ראש המועצה  מספר לנערים על רבין
 עטר ציין כי מאז מותו של רבין, מאמץ הנוער המיטבי בארץ, ובתוכם ילדי הגלבוע את מורשתו של רבין, לאורח חיים דמוקרטי, להנחלת ערכים, כמו התנדבות, שוויון ודו קיום. הוא קרא לתלמידים להמשיך לנצור ולהנחיל לדורות הבאים את יום הזיכרון של ראש הממשלה המנוח, עם תכנים ערכיים. ראש מינהל החינוך במועצה, דרור ללוש, אמר כי הפגישה עם התלמידים היתה מרגשת. "התלמידים 'שתו' בצמא את דבריו של ראש המועצה, הידוע כבעל רקורד מרשים של עשייה ומנהיגות. החיבור של התלמידים לדבריו של ראש המועצה, היוו פעילות חינוכית וערכית ממדרגה ראשונה", אמר ללוש.
   
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים