דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> זינוק בשיעור הזכאים לבגרות בגלבוע
 
 
 
 
הגלבוע מצדיע לבני הנוער, מורים ומנהלים בבתי הספר התיכוניים  על עליה מפוארת בהישגי הבגרויות :

זינוק של 11% בשיעור הזכאים לבגרות בגלבוע

עפ"י נתוני משרד החינוך, שפורסמו השבוע – רשמו תלמידי המועצה האזורית הגלבוע  עלייה  מדהימה באחוז זכאי הבגרות וקפצו בשנה אחת  ב 11%  .
בשנה הקודמת, תש"ע עמד אחוז זכאי הבגרות על  43% ובשנת תשע"א הוא זינק
וטיפס ל 54% ! עלייה מרשימה של 11% בשנה אחת.
עטר וומנהלת הרב תחומי ממתקים בחינת הבגרות
הנתון החדש מציב את מערכת החינוך בגלבוע בין הרשויות המובילות בנתוני הזכאות לבגרות במחוז הצפון של משרד החינוך.
מדובר בנתון משמעותי ומפואר במיוחד כאשר מחשיבים את הרכב האוכלוסייה המאוד הטרוגני הקיים באזור ואת המאמץ הנדרש בסינכרון בין כל חלקיה המגוונים.
 
במועצה אזורית הגלבוע זוקפים את ההצלחה בנתונים להשקעה המסיבית בבני הנוער ובבתי הספר התיכוניים המתבטאת גם בתקציב של למעלה מ 60 מיליון שקל לטובת חינוך,נוער תרבות וספורט.  השקעה זו מתבטאת בין היתר במודל "שפת המצויינות" ששם למטרה את העלאת ההישגים לצד רכישת ערכים וסולידריות חברתית. כמו כן תוגברו שעות לימוד, שופצו ונבנו כיתות, הורחבו מסלולי לימוד, והוטמעה תרבות ארגונית בקרב תלמידים ומורים השמה דגש על אחריות אישית ורחבה כאחד.
ראש המועצה האזורית הגלבוע, דני עטר, הביע שביעות רצון רבה מהנתונים ובירך את העוסקים במלאכה. עטר ציין כי  הזוכים האמיתיים הם התלמידים ובני משפחותיהם, אבל לא פחות מכך גם מנהלי בתי הספר וצוותי החינוך.  "הזינוק המעודד בנתונים מבשרים על  מגמה של שילוב הולם בין המטרות שהציבה מערכת החינוך בגלבוע לבין הפעילות היומיומית בבתי הספר. ואין לי ספק  שתוך מספר שנים, יוביל אותנו הפוטנציאל לרמה של למעלה מ-80 אחוז של הצלחה, לא רק בהישגי הבגרות אלא בכל תחומי החיים. זהו אחד היעדים שהצבנו לעצמנו ואני מאמין שהוא יושג" הוסיף עטר.
במינהל החינוך במועצה האזורית הגלבוע, ציינו בסיפוק את התוצאות ואמרו כי הנתונים מחמיאים למערכת החינוך, להנהלת בתי ספר, למורים ולמחנכים. דרור ללוש, ראש מינהל החינוך ציין כי לא פחות חשוב זו מגמת העלייה המתמדת והעמידה במטרות. זוהי אות כבוד לבתי הספר התיכוניים בגלבוע, להנהלת בתי הספר ולמועצה. "השגים אלה מדברים בעד עצמם. הם מציגים מנהיגות ניהולית איכותית מובילה ובעיקר מצויינות". ללוש בירך את ראש המועצה דני עטר ואמר כי מעורבותו בתחום החינוך, החל מהגיל הרך ועד לתיכון, ניכרת בכל תחום עשייה.
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים