דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> במ.א.הגלבוע גובשה ועדת בטיחות רב-תחומית
 
 
 
 
המטרה: מניעת היווצרות מפגעי בטיחות בקרב ילדים ומבוגרים
 
יוזם הקמת הועדה, דני עטר: "רמת בטיחות בסטנדרט גבוה מאד, היא חלק בלתי נפרד מאיכות החיים בגלבוע"!
 
במועצה האזורית הגלבוע גובשה השבוע ועדת בטיחות רב-תחומית להגברת הבטיחות במוסדות חינוך, במתחמי גנים  ופארקים ברחבת ישובי הגלבוע.
הוועדה כוללת נציגים מכל אגפי המועצה, וב-13 לחודש זה, תתכנס לפגישתה הראשונה במועצה, לקראת היערכותה לפעילות בטיחותם של תושבי הגלבוע. במסגרת ההתכנסות, יטיל ראש המועצה, דני עטר על משה שלמה, ממחלקת הבטחון של המועצה את ניהולה של הוועדה. כמו כן יחולקו כתבי מינוי  לחברי הוועדה. 
ינתן דגש על בטיחות המתקנים 
דני עטר, ראש המועצה האזורית הגלבוע, שיזם את גיבוש הוועדה, ואשר לתפיסתו מהווה הוועדה חלק בלתי נפרד משיפור איכות החיים, הגדיר את הקמתה, כמי שעתידה להסיר מכשול  של היפגעות ילדים, מבוגרים וכן אורחים המבקרים במתחמי הגנים והפארקים בגלבוע. "נושא הבטיחות מלווה אותנו משחר ימינו, העצמתו הכרחית לשמירה על חיינו ובעיקר על חיי ילדינו. בכך אנו מקיימים את הציווי המקראי: 'ונשמרתם מאד לנפשותיכם'. אני משוכנע שהוועדה תצליח במשימתה להשגת ממדי הצלחה גדולים להגנת על שלום ילדינו ובכללם תושבי הגלבוע" אמר ראש המועצה. כמו כן בירך ראש המועצה את משה שלמה לרגל מינויו כראש הוועדה.
 
ראש המועצה ציין כי תושבי הגלבוע יכולים להיות סמוכים ובטוחים כי מתקני המשחקים הנמצאים ברחבי המועצה, מתוחזקים ברמה גבוהה במשך כל השנה והוסיף כי במידה ויימצאו ליקויים, המערכת תדע לטפל בהם ביעילות ותוך זמן קצר. "מערכת תחזוקה אפקטיבית של מתקני המשחקים, כפי שמנוסחת בתקן, נותנת מענה מיידי לכל מפגע", סיכם ראש המועצה.
 
משה שלמה, ראש ועדת הבטיחות הרב-תחומית, מסר כי הוועדה תטפל  ותקדם את נושא הבטיחות הרב-תחומי על כל היבטיו וגווניו ותפעל כחלק אינטגרלי לשילוב הבטיחות לרמת איכות חיים גבוהה. "מדובר בקבוצה של פעילים איכותיים, חדורי הכרה לעשייה להבטחת שלום ילדינו ושלום כלל התושבים, ואני שמח שנפלה בידי הזכות לעמוד בראש ועדה, בעלת תכנים של ערכי אנוש, להעשרת איכות החיים באזורנו", אמר ראש הוועדה.  
 
   
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע מרכז צעירים בגלבוע
     
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים