דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> סל תרבות
 
 
 
סל תרבות לגיל הרך בגלבוע
ילדי הגנים  הפליגו בדמיון  לאפריקה במופע תיאטרון בובות, בניסיון לרפא בעלי חיים פגועים
כ-200 ילדי גנים מישובי הגלבוע, צפו בהצגת תיאטרון בובות "המסע לארץ לימפופו", שנערכה לאחרונה בגני המועצה האזורית הגלבוע. ההצגה מספרת על רופאה, ד"ר אויזמר, היוצאת למרחבי לימפופו שבאפריקה על מנת לעזור לחיות חולות ופצועות, ומוצאת עצמה נסחפת למסע מלא הרפתקאות. חגית לוין, מנהלת מחלקת הגיל הרך במועצה האזורית הגלבוע, מסרה כי משתתפי ההצגה נהנו מאד. "בשל הביקוש הרב, נאלצנו לקיים, תחילה, 4 מופעים מרכזיים רצופים, בהם השתתפו ילדי הגנים: מיטב, אביטל, פרזון, קיבוץ יזרעאל, מולדת, רמת צבי, תל יוסף,כפר יחזקאל, גבע ועין חרוד איחוד ומאוחד" מציינת לוין. היא הוסיפה בקרוב תוצג ההצגה "הארנב נמושי", שיכלול גנים רבים של המועצה.  
כתבנו מציין כי למערך ההצגות, קדמה היערכות עם הגננות לילדי הגן, לצורך היכרות מקדימה עם תוכן הסיפור. היערכות זו אפשרה לילדים תובנות התואמות את גילם, דבר שיצר שיתוף פעולה של ילדי הגנים עם השחקנית. חגית לוין סיפרה כי הילדים התחפשו לבעלי חיים, רכבו על סוסי עץ, ניגנו בכלי נגינה המתאימים לארצות בהן ביקרו במהלך ההצגה. לדבריה, ההצגות הקטנות ביישובים נותנות מענה לילדי הגן, קירבה פיסית לשחקנים, לתפאורה לאמצעי ההמחשה, הנוסכים ביטחון ועוזרים לילדים להפליג בדמיונם ולהתגבר על פחדיהם. "לצד ההצגות הקטנות שמתקיימות ביישובים , תתקיים הצגה גדולה יותר בבית ציזלינג במהלך שנת הלימודים הנוכחית" מסכמת לוין.
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים