דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> החלה שנת הפעילות הצופים בכפרים
 
 
 
לבושים מדי צופים ונושאים דגלי תנועות נוער, השתתפו עשרות נערים מחמשת כפרי הגלבוע, במצעד צופי ססגוני, בליווי תזמורת, לרגל פתיחתה הרשמית של שנת פעילות צופית בכפרי המועצה. המצעד נערך בכפר טייבה, והשתתפו בו עשרות צופים מהכפרים, כאשר אליהם נלוו מאות מבני משפחותיהם. את הצעדה ליוותה תזמורת הכפר, המונה כמאה מנגנים ומתופפים.
ראש מינהל הנוער במועצה האזורית הגלבוע, שמוליק עינב, מסר כי הצעדה החגיגית, העצימה עוד יותר את אווירת חג הקורבן, כאשר אל הצועדים המאושרים, נלוו רוב החוגגים מקרב תושבי הכפר -צעירים ומבוגרים וצעדו יחדיו. "הייתה זו חגיגה כפולה – יסוד תנועת הצופים בכפר; וחגיגות חג הקורבן. במהלך הטכס, אירחה קבוצת המד"צים של הכפר, כיד המסורת וכיד המלך את משתתפי המצעד והאורחים, וניכרת הייתה אחדות של דור ותיק וצעיר מלוכד", אמר שמוליק עינב.
ראש המועצה האזורית הגלבוע, דני עטר,שיזם את הקמת תנועת הצופים בכפרי הגלבוע, בירך את הצועדים ואמר כי הקמת תנועת צופים בקרב הנוער בכפרים, היא תולדה של רצף פעילות משותפת רבת שנים בחיי תושבי הישוב והכפר בגלבוע. "במסגרתה מיישמים, בני הנוער מהכפר, את חזון אבותיהם לקימום יחסי דו קיום ברוב תחומי החיים, כולל חינוך, תרבות, ספורט ותנועות נוער", אמר ראש המועצה.
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים