דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> ישודרגו מרכיבי בטחון נוספים בגלבוע
 
 
 
 
משרד הבטחון ומפקדת העורף אישרו מספר פרויקטים לחידוש ושידרוג מרכיבי הבטחון בישובי הגלבוע
 
במסגרת הפרוייקט, תושלם גדר בטחון בהשקעה של 200 אלף שקל, כמו כן תוגבר התאורה בישובים, יוחלפו וישודרגו ביתני שמירה ויוצבו מצלמות לאורך ישובים מרוחקים ותחנות מעבר
 
המועצה האזורית הגלבוע, באמצעות מינהל השירות, משלימה בימים אלה  עבודות חידוש ושידרוג של מרכיבי הבטחון בישוביה, שבמסגרתן יבוצעו מספר פרויקטים, המהווים תוספת להעצמת הבטחון בישובי המועצה, זאת לאחר שהמועצה קיבלה לפני מספר ימים, אישור מהיחידה להתיישבות במשרד הבטחון, המשרד לתשתיות ומיפקדת עורף מחוז צפון למימוש ביצוע הפרויקטים.
דרך הבטחון שהושלמה במושב רם און
סגן ראש המועצה, רמי אלהרר, העומד בראש מינהל השירות לתושב ומפקח אישית על ביצוע חידוש ושידרוג מרכיבי הבטחון, הביע שביעות רצון רבה מקבלת האישור ממשרדי הממשלה, המאפשר לדבריו, לראשונה, לבצע מספר רב של פרויקטים בתחומי הבטחון. הוא ציין כי יחד עם ראש המועצה דני עטר, מייחסים חשיבות רבה מאד לקבלת האישור שנועד להגברת הבטחון בישובי המועצה.
 
מנהל מחלקת הבטחון במועצה מציין כי הפרויקטים זכו לתמיכת מפקדת העורף, בעידודה של המועצה האזורית הגלבוע. לדבריו, במסגרת הפרויקטים העומדים בפני ביצוע – השלמת גדר הבטחון במושב רם-און בעלות של כ-200 אלף שקל. "במקביל להסדרת הגדר, יבוצע חידוש וריענון תאורת הבטחון בישובי אומן, כולל מגן שאול. כמו כן יתוספו ביתני שמירה בישובים גן נר וגדעונה", אמר קצין הבטחון של המועצה.
 
אישור הפעלת מרכיבי הבטחון, כוללים בין השאר, פרוייקט "עיר ללא אלימות". בעקבות סיור של נציגי פרוייקט זה, שנערך לאחרונה בשטחי המועצה, הוחלט להוציא מיידית את הפרוייקט לדרך, כאשר במסגרתו יותקנו מצלמות בתחנות מעבר, ובאזורים בהם מתבצעת פעילות לא חוקית של השלכת פסולת.  לדברי קצין הבטחון יוצבו המצלמות בשלב זה, בישובים רם און, גן נר, מגן שאול וכאמור בתחנות מעבר.
 
קצין הבטחון הודה בשם אנשי הבטחון והמתנדבים של המועצה לראש המועצה דני עטר וסגנו רמי אלהרר, על המשאבים הרבים אותם משקיעה המועצה. הוא ציין כי מרכיבי הבטחון שאושרו ע"י השניים, בא כהמשך לתפישתו הבטחונית של דני עטר, המתבטאת בהבאת השירותים לאזרח בסמוך למקום מגוריו, ובכך לאפשר לאזרח לקבל את מלוא השירותים  בצורה יעילה, מקצועית ובעיקר אדיבה", אמר מנהל מחלקת הבטחון במועצה. 
   
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים