דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> ילדים ונערים מהגלבוע זכו במקומות ראשונים בתחרות ישראל לסייף
 
 
 
 
דני עטר: "דור הספורטאים החדש בגלבוע, בדרכו אל שיא האצילות של הספורט, הודות לערכיותו ולמיומנותו" 
בחול המועד פסח נערכה אליפות ישראל בסייף לילדים, באולם הספורט בעין חרוד שבגלבוע, בהשתתפות כ-120 סייפים משלוש קטגוריות גיל 11-13-15 בנות ובנים, מתשעה מועדונים מובילים בארץ. בתחרות צפו כ-300 הורים ומלווים מכל רחבי הארץ, אותם אירחו סייפי הגלבוע באולם הספורט המחודש בעין חרוד. 
לורן איפסם לורן מכתם
שני סייפים מהגלבוע ניצחו את האליפות. השניים: ים עמוס, בן ה-10 ממושב דבורה שבגלבוע,  שהגן על התואר, משנה קודמת. ים עמוס הפגין רמת סיוף טובה כשבדרך פגש את חברו מהמועדון, אורי פינסטרבוש,  שהיה מועמד לתואר גם הוא, כאשר בקרב צמוד בין  השניים הותיר עמוס את אורי במקום ה-5.
הסייף השני שניצח באליפות בתחרות לגילאי 13, הוא נוב הר ציון, נכדו של מאיר הר ציון, הלוחם האגדי שנכדו נוב כנראה לא נפל רחוק מהעץ בכל הקשור ללחימה... מתחילת התחרות הוכיח נוב שנחישות ומאבק שייכים למגרש הביתי שלו, הוא ניצח 5 קרבות בסיבוב הראשון ולאחר מכן ניצח יריבים חזקים מפתח תקוה ומחיפה. בקרב הגמר פגש נוב את אלוף ישראל מהשלוש השנים האחרונות, מקס בירנשטיין מפ"ת. תחילה, החל נוב ברצף התקפות שמקס לא ציפה, פתח פער ולבסוף ניצח 10:6 והוכתר כאלוף ישראל ל2012 בגילאי 13 הפתעה גדולה ומוצדקת.
גילאי 11 בנות, זכו  במקום השני גל מועלם ממושב מיטב, לאחר שהפסידה ליריבה מכפר סבא, במקום השלישי, סיימה שירי כץ מרמות מנשה אף היא ממרכז הסייף הגלבוע .
בנות גילאי 15 - הילית נחייסי מברק, סיימה במקום השלישי, לאחר שהפסידה לחברתה מעמק יזרעאל עומר דיין בקרב צמוד. מיה כץ מרמות מנשה סיימה גם במקום השלישי.
 
ראש המועצה האזורית הגלבוע, דני עטר, אמר כי אין משנה באיזו מלאכת ספורט בה עוסקים ילדי ונערי הגלבוע. "זכינו לדור איכותי ויעיל שהספיק להטביע את חותמו במצוינות בכל עיסוקיו – בלימודים ובספורט לסוגיו הרבים. נערי הגלבוע חדורים מוטיבציה לעשייה מיטבית, זהו דור אמיץ, נטול איבה שצמח על אחוות עמים ועושה זאת באמצעות בפעילות ספורטיבית, בדרכו אל האצילות של הספורט", אמר ראש המועצה.
 
שלומי אייל, מנהל המחלקה לספורט רב תחומי במועצה האזורית הגלבוע ציין כי תחרות האליפות  התנהלה  בארגון מופתי כמיטב המסורת של מחלקת הספורט הרב תחומי וזכתה לשבחים רבים גם מהנהלת איגוד הסיוף והמאמנים הרבים ובעיקר מהורים רבים שהגיעו וליוו את ילדיהם משתתפי האליפות. "כאן המקום לברך את מאמן סייפי הגלבוע, נתן אביטן וכן את האלופים הצעירים ים ונוב, שהנחילו כבוד לגלבוע", אמר שלומי אייל.
   

+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים