דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> בכנס ארצי למינהל הפיקוח על הספורט הישראלי שיבחו מפקחי הספורט את פעילות הספורט בגלבוע
 
 
 
 
מפקחי הספורט מכל ישובי הארץ התארחו  בלשכתו של ראש המועצה האזורית הגלבוע, דני עטר, לסיכום פעילותם החצי שנתית האחרונה. בישיבה השתתפו ראש מינהל הספורט בארץ, ד"ר אורי שפר וכן סגניו, דודו מלכא ועופר בוסתן, השותפים להרחבת פעילות הספורט בגלבוע, שבראשה עומד המפקח בצפון, גזי נוגידאת.  המפקחים הציגו בפני ראש המועצה, את תנופת העשייה במחלקות הספורט ברשויות השונות בארץ, וכן את שיתוף הפעולה ההדוק עם מינהל הספורט בראשותו של ד''ר אורי שפר.
מפקחי הספורט בחדר הישיבות במועצה
דני עטר, שהציב את החינוך והספורט בראש סדר עדיפויות מועצה אזורית הגלבוע בראשה הוא עומד, ציין בפני מפקחי הספורט, כי הגלבוע  רשם בשנים האחרונות הישגים ספורטיבים בולטים רבים בתחומי הספורט המגוונים בגלבוע, וכל זאת תולדה של השקעה מסיבית בחינוך ובספורט שנים רבות בתשתיות ובילדים.
 
ד"ר אורי שפר, ראש מינהל הספורט בארץ, הודה לראש המועצה דני עטר על האירוח ובטרם נפרד ממנו, ציין: ''העשיה המבורכת שלכם הינה שם דבר בספורט הישראלי, השילוב של ספורט תחרותי תוך העמקת הפעילות הספורטיווית עממית ראויה לציון מיוחד" ציין ד"ר שפר.
 
שלומי אייל, מנהל המחלקה לספורט רב-תחומי במועצה האזורית הגלבוע, אמר כי מפקחי הספורט הכירו ביעילות הספורט בגלבוע ובתרומתה של מחלקת הספורט לספורטאים. "מפקחי הספורט הביעו שביעות רצון מהביקור במועצה, עם תום הישיבה יצאו מפקחי הספורט לסיור במתקנים שבמועצה וסיימו בהנאה של גלישה באתר הסקי.
   

+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים