דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> "מראשו של הגלבוע מישהו פצח בשיר... " אלפים השתתפו בצילומי "כוכב נולד" בגלבוע וזכו לחוויה של פעם בחיים!
 
 
 
 
הפקת התכנית בחרה בקיבוץ בית השיטה שבמועצה האזורית גלבוע לצילומי שלוש תכניות, בתכניות נחשפה לראשונה הנבחרת הסופית לעונת העשור של התכנית.

צביקה הדר: "הגלבוע שופע ירוק,אנשים מדהימים, פנינת תיירות של ממש,  ובסה"כ שעה מהמרכז !"
 
מנחה התוכנית צביקה הדר עם מעריצות 
"כוכב נולד" הגיעה לראשונה לקיבוץ לצילומי שלוש תכניות במסגרת עונת העשור לתכנית. הפקת התכנית בחרה לקיים בקיבוץ בית השיטה שבמועצה האזורית גלבוע צילומים לתכניות בהן הוצגה לצופים הנבחרת הסופית שתוביל את הקיץ הקרוב מיד לאחר סיום שלב האודישנים בתכנית.
בקיבוץ צולמו שלוש תכניות באווירה כפרית, ביום שלישי (26.6) תכנית אחת ובחמישי (28.6) תכנית נוספת. המנחה המיתולוגי צביקה הדר, לצד השופטים צדי צרפתי, גידי גוב, מירי מסיקה ומשה פרץ, הגישו את התכנית על דשא הקיבוץ, בין טרקטורים ומכונות חקלאיות כשהם מוקפים בערימות חציר. המתמודדים בתכנית ביצעו בצילומים את מיטב השירים שהוגדרו על ידי הפקת התכנית כ"נכסי צאן ברזל".  בצילומים  השתתפו גם חברי הוועדה שנכנסו השנה לפעולה, וביניהם – דנה ברגר, סאבלימינאל, קורין אלאל, ירמי קפלן, לאה שבת, מיקי גבריאלוב ועוד....
 
בצילומי התכנית לקחו חלק מאות משפחות, הורים וילדים, תושבי המועצה האזורית גלבוע שאף הגיעו וגדשו את אזור הצילומים בקיבוץ בית השיטה שעות אחדות לפני פתיחת השערים בכדי להצטלם עם מגישי התכנית. המנחים מצידם, לא הסתירו את התרגשותם מהיציאה מהאולפן אל האווירה הייחודית.
צביקה הדר הביע התלהבות מהמקום וציין שהצוות והוא התקבלו בקבלת פנים חמה ונעימה ואף התפעל מנוער הגלבוע: "בד"כ אנחנו צריכים להרגיע את הצרחות ואת ההתלהבות של הקהל, פה יש קהל ממושמע ואיכותי...כנראה שככה זה נוער הגלבוע"..
גידי גוב ומירי מסיקה – הרבו להתפעל מהאווירה הקסומה ומהקהל המיוחד ואף דנו ביניהם על זני היתושים במצויים בקיבוץ...
 
ראש מועצה אזורית הגלבוע, דני עטר: "המועצה האזורית גלבוע מברכת על הצלחת שיתוף הפעולה עם התכנית האהובה "כוכב נולד". אני שמח שמאות מילדי ומשפחות המועצה זכו להיות חלק מאחד מאירועי הקיץ הגדולים בישראל. צילומי התכנית בקיבוץ בית השיטה הם אחד ממגוון אירועים ואטרקציות שמציעה המועצה לתושביה ולאלו שיבחרו לבקר בה בתקופת הקיץ".
חברת ההפקה של התכנית, "טדי הפקות", שינעה כמויות אדירות של ציוד ועובדים , רמקולים, במות, תפאורה, כלים מוזיקליים, טונות של תאורה וגשרי תאורה, גדרות, וציוד הגברה מהמובחרים שיש. כל הציוד נפרס בבמה המרכזית של הקיבוץ וההפקה העצומה יצאה לדרך .
 
קהל המשתתפים זכה בכרטיס בעקבות מבצע פייסבוק מיוחד שערכה המועצה לקראת הערב. במסגרת המבצע, תושבי המועצה הראשונים שעשו "לייק" ונרשמו בעמוד המועצה, זכו להשתתף בצילומי אחת מתכניות הקיץ הנצפות ביותר בישראל.
 
הבחירה במועצה האזורית גלבוע נעשתה מבין מאות מועצות אזוריות ברחבי הארץ. צוות התכנית ערך סיורים מקדימים במספר יישובים בתחומי המועצה דוגמת עין חרוד, רמת צבי, כפר יחזקאל ואמפי המיקהל בחרוד. בסופו של דבר נבחר לצילומי התכנית קיבוץ בית השיטה שהעניק לתכנית את המראה והאופי הכפרי הנדרשים.
 
צילומי התכנית בגלבוע הינם חלק מהשינוי במהלך התכנית בעונת העשור המיוחדת. בשנה זו הוחלט בהפקת התכנית להגדיל את כמות התכניות הערוכות ולהעניק דגש נרחב לדוקו. התכנית עצמה תשודר במהלך חודש יולי.
 
תמונות נוספות ממופעי כוכב נולד
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים