דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> תלמידי טמרה הוכשרו לרכיבה בטוחה על אופניים
 
 
 
 
תלמידי ביה"ס טמרה בגלבוע עברו הכשרה לרכיבה נכונה ובטוחה על אופניים ובחבישה תיקנית של קסדה         

תלמידי בית הספר היסודי בכפר טמרה שבגלבוע, עברו הכשרה לשימוש נכון ובטוח ברכיבה על אופניים ובחבישה תיקנית של קסדה. התלמידים, מכיתה א' עד ו', תירגלו את אופן חבישת הקסדה, וכן למדו על התנהגות בדרכים, כמו ציות לתמרורים ותיחזוק האופניים לצורך בטיחות. מנהל בית הספר, נאיל זועבי, מסר כי בית הספר נותן דגש בעניין הבטיחות וציין כי עד לא מכבר, למדו התלמידים על חשיבותה של התחגרות בחגורת בטיחות ברכבים. "הבטיחות בדרכים הוא נושא המונח בראש סידרי העדיפויות של בית הספר, כי חשובה לנו בריאותם ושלימותם של תלמידינו. ההורים שמחו מאד על ההכשרה. אני משוכנע שתלמידינו קיבלו את המסר ביתר רצינות לשמירה על חייהם", אמר מנהל בית הספר. הוא הודה לראש המועצה האזורית הגלבוע דני עטר ולראש מינהל החינוך במועצה, דרור ללוש, על קיום ההכשרה.
המנהל נאיל זועבי בוחן מקרוב את ההדרכה
ראש המועצה, דני עטר, ציין כי הטמעת החינוך לערכים לבטיחות בדרכים, מתחיל מגיל הילדות. "הובלת תרבות של חברה בטוחה וסובלנית, היא משימה לאומית. עלינו להגביר את המודעות לסכנות הקיימות בכביש, ואני משוכנע שהכשרתם של ילדי בית הספר בכפר טמרה, תקנה להם כלים מתאימים להתנהגות בטוחה בדרכים. תפילתי היא שכל משתמש באופניים מקרב ילדינו, בכפר ובישוב, ישכילו ללמוד עד כמה חשובים החיים וחשובה שבעתיים השמירה עליהם", סיכם ראש המועצה.
לפני כשנתיים, בהנחיית ראש המועצה דני עטר, חילקה המועצה מאות קסדות תקניות לרכיבה על אופניים בבתי הספר היסודיים בישובי המועצה, תמורת מחיר סמלי של 25 שקלים בלבד, מדובר בקסדות מפלסטיק קשיח וקל המופיע בצבעים שונים, עם רצועות התאמה לגודל הראש הכוללות גם  מדבקה זוהרת מחזירה אור, לאיתור לילה.
דרור ללוש, יו"ר מינהל החינוך אמר כי  חבישת קסדה, היא האמצעי היעיל להגנה על כלל ילדי ישובי וכפרי הגלבוע מפני פגיעות. "אני מאמין שבהקניית יידע ומיומנות בקרב כלל משתמשי הדרך, באופניים, וכמוהם, נהגים ונוסעים, ניתן למנוע תאונות דרכים", אמר ראש מינהל החינוך. 

+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים