דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> מ.א.הגלבוע חילקה 250 מחשבים נישאים לכל מורי בתיה"ס – יהודים וערבים בגלבוע
 
 
 
 
המועצה האזורית הגלבוע העניקה 250 מחשבים נישאים לכל מורי בתי הספר היסודיים בישובי ובכפרי הגלבוע. הטכס נערך במסגרת כנס של מנהל החינוך במועצה באולם "בית ציזלינג" בקיבוץ עין חרוד מאוחד מאוחד והשתתפו בו מאות אנשי חינוך משני המגזרים. הענקת המחשבים, היא חלק מפרויקט תכנית "מחשוב-תקצוב", שבימים אלה נמצא בשלב השלמתו. 
 
עטר עם מנהלי ביה"ס  לקראת חלוקת המחשבים
 דרור ללוש, ראש מנהל החינוך במועצה ציין כי המנהל גאה על כך שכל בתי הספר היסודיים, הותאמו למערכת המחשוב של המאה  ה-21, והוסיף כי בתי הספר התנסו בהצלחה בהקמת אתרי אינטרנט ומקפידים לתחזק את מערכת ה"מיחשוב ותקשוב" ומצליחים להכין תכנית אינטראקטיבית שנתית להפעלת פורום מחשוב-תקשוב.
ראש המועצה האזורית הגלבוע, דני עטר, בירך את ציבור המורים והמורות מהישובים ומהכפרים ובראשם ראש מנהל החינוך דרור ללוש, על התאמתם המוצלחת בפרויקט מחשוב-תקשוב ואמר כי הקדמה בתהליך ההתחדשות בשימוש המחשבים במערכת החינוך בעולם לא פסחה על הגלבוע. "אין ספק שהטמעת עידן המחשוב והתקשוב במערכת החינוך בגלבוע, תרמה לשינוי תפיסת העולם החינוכי בעיני המורים והתלמידים. עידן זה הוא אחת המהפכות הגדולות ביותר להבנה והטמעה במערכת החינוך".
 
עטר ציין כי הוא משוכנע שהענקת "מחשב לכל מורה" יעפיל לפסגות את מתכונת ההוראה עבור מערכת החינוך בגלבוע. "המחשב יסייע למורה בניהול מידע מדעי, בהעברת מקורות מידע באמצעים דיגיטליים ויעשיר את עולמם של ילדינו בתכנים ערכיים מאד", אמר ראש המועצה.
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים