דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> המתנדבים בעם
 
 
 
כ-80 חניכי תנועת בני המושבים בגלבוע  התרימו מאות לקוחות למען נזקקים באזור הצפון 

 
דני עטר: מעשה ההתרמה הוא דוגמת מופת, עליה גאים כל תושבי הגלבוע
 
כ-80 חניכי תנועת בני המושבים בגלבוע ארגון פתחו השבוע את ליבם למען הנזקקים, וסייעו בהתרמת לקוחות של רשתות שיווק מוצרי מזון. פעילותם הברוכה בוצעה במסגרת תהליך הכשרת טרומ"פים (טרום-פעילים), שבמסגרתה, מקיימים החניכים מכיתות ט' מפגשים לאורך כל השנה להכנה לקורס מד"צים ושנת הדרכה בעקבותיו.
 
שמוליק עינב, ראש מינהל הנוער במועצה האזורית הגלבוע, מסר כי פעילות ההתרמה לזולת היתה יוזמתם של החניכים, כאשר במסגרתה, הוקמו מספר מוקדים להתנדבות. "החניכים ביקרו ברשתות המזון השונות בעפולה ואספו כמות מרשימה של מוצרי מזון לכ-90 משפחות נזקקות, אותם תחלק המחלקה לשירותים חברתיים של המועצה", אמר עינב. הוא ציין כי הפעילות השוטפת של בני החבורה באיסוף המזון ובאריזתו, היתה יוצאת מהכלל. לדבריו, ציבור הלקוחות לא נשאר אדיש לבקשת החניכים והפרישו מעגלות הקניות שלהם ברוחב לב מוצרי מזון רבים. עינב הודה למנהל מחלקת התחבורה מאיר נוריאני על הסעת החניכים וליוויים במהלך המבצע.
 
ראש המועצה האזורית הגלבוע, דני עטר שיבח את חניכי תנועת בני המושבים על יוזמתם ועל פועלם בהתרמת מוצרי מזון לנזקקים ואמר "עשייתם של בני תנועת המושבים, וכמוהם יתר חניכי תנועות הנוער בגלבוע ומדריכיהם למען הקהילה הנזקקת, היא תוצאה של חינוך מצטיין לנתינה לזולת, הבנת הפרט, סיעוד חולים בבתי החולים, עזרה לקשישים, וזאת שלא על מנת לקבל פרס. זוהי דוגמא של מופת, שעליה גאים כל תושבי הגלבוע", אמר עטר.

+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע מרכז צעירים בגלבוע
     
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים