דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> בני תנועות נוער ביקרו בחנוכה בירוחם לקראת שנת שירות בישוב
 
 
 
 
 דני עטר: "העשייה החינוכית בתנועות הנוער בגלבוע מתמקדת בראש וראשונה באהבת הארץ"
 כהמשך למסורת רבת השנים, יצאו בחופשת חג החנוכה, כ-150 נערים ונערות מתנועות הנוער של המועצה האזורית הגלבוע  לטיול מסורתי בדרום הארץ. הטיול התחלק לשני מסלולים, הראשון נערך בהרי אילת למשך 4 ימים, והשתתפו בו 70 נערים ונערות מתנועת "בני המושבים". במסגרת נכונותם לעמוד מול מכשולי ההישרדות, כמו קור, רוח ותנאי שטח קשים במדבר, בילו החניכים באומץ רב את הלילה הראשון ואת יתר הלילות הקרים בלינה בתוך חממה, אותה בנו, מידי לילה.
 
בלילה השני, ביקרו את החניכים ראש מינהל הנוער, שמוליק עינב ורכזת תנועת "בני המושבים" נורית מלמוד, השניים כיבדו את החניכים בחבילה גדולה, שהכילה "חם-צוואר" מצמר, המגן על הצוואר מקור, ותקרובת מתוקה, מתנת המועצה האזורית הגלבוע. שמוליק עינב ציין כי חרף תנאי הקור העז במדבר, נהנו החניכים מצפייה בנופים המרהיבים של הרי אילת.
המסלול השני התמקד בישוב ירוחם שבדרום והשתתפו בו כ-80 נערות ונערים משכבת כיתות י"ב, הוא נועד לקראת יציאתם של הנערים לשנת שירות בירוחם. "הבנים והבנות קיימו מסע מרתק ומעניין שנמשך ארבעה ימים, כאשר במהלכו, נפגשו עם אנשי צבא ופוליטיקאים, וציינו בשיחה עימם, כי מטרתם היא לשרת שירות משמעותי ואיכותי בצה"ל", אמר ראש מינהל הנוער, שנפגש יחד עם רכזת בני המושבים נורית מלמוד במכתש רמון. גם כאן התכבדו החניכים ב"חם צוואר" ותקרובת עשירה, מתנת המועצה האזורית הגלבוע.
ענב: "הטיול והמסע בחנוכה, הם חלק מתהליך העצמת הפעילות בקרב בני הנוער בגלבוע, וכאן המקום לציין לשבח את כושר עמידתם של החניכים בתנאי צינה ורוח קשים, בעיקר בלילות".
ראש המועצה, דני עטר שיבח את משתתפי הטיולים והמסעות ובראשם ראש מינהל הנוער. הוא ציין כי "העשייה החינוכית בתנועות הנוער בגלבוע, מתמקדת בראש וראשונה על אהבת הארץ, ערכי הטבע ושמירה על איכות הסביבה ובין השאר על ערכי חברות ורעות, "נתינה, מעורבות חברתית, טיפוח חיים קבוצתיים דמוקרטיים תוך דגש על יוזמה אישית, מנהיגות ומצוינות", אמר עטר.
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים