דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> שר התיירות סטס מיסז'ניקוב ביקר בפעם השלישית במ.א. הגלבוע:"מאמין בפוטנציאל התיירותי של המקום הקסום הזה"
 
 
 
 
השר הבטיח להכניס את המועצה לרשימת אזורי עדיפות לאומית בתיירות, להשקיע בשדרוג אמפיתיאטרון ה"מיקהל", לקדם תכנית אב לתיירות כולל קידום מלונית בחפציבה ומלונית ספא בישוב נורית, לבחון שיקום החאן במוקייבלה, ולהרחיב את שבילי  האופניים.
השר מיסז'ניקוב עם ראש המועצה עטר סגנו וששי יעקוב
שר התיירות, סטס מיסז'ניקוב סייר השבוע במועצה האזורית גלבוע  ולמד על הפוטנציאל התיירותי הקיים באזור. בתום הסיור סיכם השר ואמר כי "אזור קסום זה אינו מנוצל מספיק מבחינה תיירותית ואנו נפעל לשנות זאת".
ראש המועצה, דני עטר, הציג בפני השר ופמלייתו חלק מהאטרקציות הקיימות באזור ואת המקומות הדורשים חזון וביצוע. "פעם החשיבו את הגלבוע כאזור מעבר בלבד, אבל המציאות הוכיחה שאנחנו אטרקציה תיירותית בפני עצמה ויש כאן מוקדים מרהיבים שמתקשרים להיסטוריה, לתנ"ך ולאקסטרים,ספורט,  וטבע.". 
השר מיסניז'קוב מנה רשימת פרויקטים שבכוונתו לקדם : בראש ובראשונה את הכנסת הגלבוע לרשימת אזור עדיפות לאומית בהיבט התיירותי. שיפוץ נרחב של אמפיתיאטרון "המיקהל" הממוקם במעיין חרוד ומכיל למעלה מ7000 מקומות ישיבה(הרבה יותר מקיסריה למשל ). השר ציין כי פרויקט זה ימומן ע"י המשרד ויבוצע גם איגום משאבים ממשרדים אחרים. בנוסף, תוכן תכנית תב"ע מסודרת שתכלול אטרקציות מגוונות לתקופה של חמש או עשר שנים. המשמעות היא בעיקר לגבי בעלי צימרים ותושבים המעוניינים לעסוק בתיירות כעסק. השר הוסיף כי יורחבו מקטעים במסלולי שבילי אופניים . עד כה הוקצו בתכנית זו כבר 1.7 מיליון ₪ ממשרד התיירות.
"אני רואה בהשקעה בגלבוע לא רק תרומה לקהילה אלא גם פוטנציאל כלכלי . "הוסיף השר.
בנוסף, השר ציין כי יבחן אפשרות לייצר תכנית אב כוללת ל 4 המועצות במסגרת עמותת התיירות: הגלבוע,עמק המעיינות, גליל תחתון ובית שאן. 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע מרכז צעירים בגלבוע
     
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים