דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> משרד התיירות אישר שורה של תכניות פיתוח תיירות בגלבוע מקהל האמפיתיאטרון ישופץ ב-5 מיליון ₪ לקיום מופעים בינלאומיים
 
 
 
 
במטרה להוציא אל הפועל את נושאי הפיתוח בתחומי התיירות בגלבוע, כפי שסוכמו לפני מספר ימים, בין שר התיירות סטס מיסז'ניקוב לבין ראש המועצה האזורית הגלבוע, דני עטר, ביקר השבוע במועצה מנכ"ל משרד התיירות נועז בר-ניר, יחד עם סגנו, ערן ניצן. בביקור עמדה המטרה המרכזית, כיצד להוציא אל הפועל את סיכומי השר וראש המועצה.
ראש המוא"ז עטר בסיור במקהל במעיין חרוד
השניים ערכו סיורים באתרים, שלגביהם הוסכם לבצע פיתוח, ביניהם, מתחם תיירות בין כביש 675 לבין כביש הכניסה לישוב גדעונה, בו נערך פרויקט הרחבה, ולאור הימצאות הגן הלאומי מעיין חרוד בסמוך לישוב. מנכ"ל משרד התיירות ציין כי כביש זה ייסלל כמתוכנן, במימון משרד התיירות. בהמשך ביקרו השניים במקהל, ששימש בעבר אמפיתיאטרון עם כ-5000 מושבים, וסוכם בתום הביקור בו, כי יושקעו כ-5 מיליון שקלים לפיתוחו, במטרה לקיים בו מופעים בינלאומיים.
ארז שטיין, ראש מטה המועצה האזורית הגלבוע, שנלווה לשניים, מסר כי סוכם בין סמנכ"ל משרד התיירות וראש המועצה על סלילת שביל תיירותי, ממושב מולדת, שיוביל את אוהדי הרכיבה על אופניים וטיילים עד לכוכב הירדן.
 מנכ"ל משרד התיירות ציין בפני דני עטר, ראש המועצה, כי העובדה כי ביקורו בגלבוע, נערך זמן קצר אחרי ביקור שר התיירות וכמוהו גם נציגי המשרד, היא הוכחה לנכונות להגיע ולבחון את האיזור, מתוך הכרה בפוטנציאל של הגלבוע, היכול להוות מוקד משיכה לתיירות מחו"ל.
ראש המועצה הודה למנכ"ל משרד התיירות על תרומת המשרד לפיתוח התיירות בגלבוע, כמו כן ביקש להעביר את תודתו האישית לשר התיירות.   
   
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע מרכז צעירים בגלבוע
     
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים