דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> שבט צופים ראשון לכפרי הגלבוע
 
 
 
 
עטר: "בפעילותן, משלבות תנועות הנוער תכנים ערכיים כמו התנדבות ועזרה לזולת, ובכך הן חושפות בפני הציבור הרחב את איכותן האנושית"
כ 150 חניכים משכבות ד' – י"ב מכפר טייבה שבגלבוע הצטרפו לשבט תנועת הצופים של מינהל הנוער של המועצה האזורית הגלבוע. הכפר טייבה הוא הראשון, המצטרף לתנועת הצופים, שנפתחה רשמית לפני כחודש, לנערי הכפרים בגלבוע, במצעד צופי ססגוני ובליווי תזמורת. השבוע הגיעו חניכי כפר טייבה ליום פעילות, שבמסגרתה למדו את המנון הצופים וכן תרגילי סדר.
מסתדרים בשורות
ראש המועצה האזורית הגלבוע, דני עטר, בירך את חניכי תנועת הצופים החדשים בכפר טייבה, את ראש מינהל הנוער במועצה, שמוליק ענב, את המד"צים החדשים וכן את שבטי הצופים מחיפה, שנרתמו לחנוך את החניכים ואמר כי תנועות הנוער בישובי ובכפרי בגלבוע, מעצבות חברה ישראלית, בעלת ערכים חינוכיים, המהווים אבן יסוד של החברה הישראלית. "בפעילותן, משלבות תנועות הנוער תכנים ערכיים כמו התנדבות ועזרה לזולת, ובכך הן חושפות בפני הציבור הרחב את איכותן האנושית", אמר ראש המועצה. בין השאר, ציין כי מדריכי תנועות הנוער מקנים לחניכים בטחון עצמי ואהבת הזולת, לקראת עיצובם למנהיגות בעתיד.
שמוליק עינב, ראש מינהל הנוער במועצה, מסר כי לרגל פתיחת שנת הפעילות הצופית בכפר טייבה, גוייסו כל המד"צים שסיימו תהליך של 60 שעות הכשרה להדרכת בני הנוער מטייבה, וכמוהם גם צוותי מדריכים ורכזים משבטי צופים מאזור חיפה שבאו לחנוך את השבט הצעיר. "התכבדנו גם בביקורם של נערים וילדים רבים מחמשת כפרי הגלבוע, וניכר היה כי ההתרגשות הייתה רבה מאד בקרב הילדים והנערים, בעיקר, לאור ההתקדמות בבנייה המתקדמת של שבטי הצופים בכל כפרי הגלבוע", אמר שמוליק עינב והוסיף: "בשנת הפעילות החדשה, אנו מתכוונים להעשיר עוד יותר את התכנים בקרב חניכי תנועות הנוער, ובתוכם בני הכפרים, לצורך העצמתם ובמטרה לעצב את אישיותם", אמר.  הוא שיבח את התארגנותם המוצלחת של רכזת הנוער בכפר, שאדיה..... וכן את נאיף זועבי, רכז המפעלים התרבותיים במועצה, על גיבוש יום הפעילות בשיתוף עם המד"צים החדשים.

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע מרכז צעירים בגלבוע
     
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים