מנהל השירותים הוטרינריים במשרד החקלאות:"הכלבייה בגלבוע – חוויית נופש ופנסיון"
משלחת של מחלקת השירותים הווטרינריים במשרד החקלאות ערכה ביקור פתע בכלביה של המועצה האזורית הגלבוע, בראשותו של מנהל השירותים הווטרינריים, ד"ר נדב גלאון, על מנת לעמוד מקרוב, מול תנאי ההיגיינה בכלביה,דרכי הטיפול בכלבים, אילופם והעברתם לאימוץ. אל המשלחת נלוו הרופא הווטרינרי שללשכת השירותים הווטרינריים בגלבוע, ד"ר שמעון פיסמניר; מנהל השירותים הווטרינריים בשדה, ד"ר רוני עוזרי; הווטרינר הרשותי של כלביית" הגלבוע", ד"ר שי רודריג ומנהלת תפעול הכלבייה ג'ניס גולדמן.
בסיכום הביקור, אמר מנהל השירותים הווטרינריים במשרד החקלאות, ד"ר גלאון כי הכלבייה בגלבוע, היא אחד המתקנים היפים בארץ לאחזקת כלבים. "הודות לרמת הסטנדרט האיכותית של טיפוח חיות-הבית הבולט בה, כמו היגיינה, טריות המזון המוגש לכלבים ובעיקר על בריאותם ואילופם, לקראת מסירתם לאימוץ, מעידים על פעילות מקצועית ואהבת בעלי החיים", אמר מנהל השירותים הווטרינריים.
הוא שיבח את ראש המועצה דני עטר וסגנו, רמי אלהרר, הממונה על השירות לתושב וציין כי כלביית הגלבוע, היא אחת הכלביות המודרניות והאיכותיות בצפון, בה נהנים לדבריו, כלבים מ"חוויית נופש ופנסיון", כל זאת, הודות לפרויקט חדשני, פרי יוזמתו של ראש המועצה, שמטרתו להעניק סיכוי לכלבים שהיו נתונים עד לקליטתם במצב של סיכון ולדאוג לאימוצם בקרב משפחות.   
הווטרינר הרשותי של המועצה, ד"ר שי רודריג הציג בפני המשלחת את מתנדבי הכלבייה,
בני 14 הו-16,
 וציין כי המתנדבים, התורמים מזמנם לרווחת הכלבים,יכולים לראות בסיפוק כיצד הכלבים אשר ננטשו או נמסרו לאימוץ על ידי בעליהם,מתגברים במהירות על הטראומה שחוו, אינם מאבדים את האמון בבני האדם, יוצרים קשר מהיר יותר עם מאמצים פוטנציאליים ומסתגלים בקלות רבה יותר לחייהם החדשים בבתים המאמצים, אמר ד"ר רודריג. הוא קרא לאוהבי חיות הבית לבוא ולאמץ כלב מהכלבייה.

 

+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע מרכז צעירים בגלבוע
     
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים