דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> חדשנות וטכנולוגיה באוטובוסים של המוא"ז הגלבוע
 
 
 
חדשנות וטכנולוגיה באוטובוסים של מ.א.הגלבוע

מהפיכה במחלקת התחבורה של המועצה אזורית הגלבוע – מערכת גלישה אלחוטית לאינטרנט ללא תשלום, הותקנה בשלושה אוטובוסים, מהם שני אוטובוסים חדישים שנרכשו בימים אלה. מאיר נוריאני, מנהל מחלקת התחבורה של המועצה אמר כי מדובר באחת המהפכות הגדולות שהתחוללו במחלקת התחבורה והוסיף כי  הודות ליוזמתו של ראש המועצה, דני עטר, "עומדים לרשותנו אוטובוסים מהמתקדמים בעולם, שהגדילו את צי האוטובוסים הצהובים של המועצה. שני האוטובוסים החדישים, יחד עם אוטובוס ותיק, שבהם מותקנים מערכת גלישה לאינטרנט מהווים פיילוט ליתר האוטובוסים של המועצה ומגדילים במידה ניכרת את צי האוטובוסים. 

 

לדברי נוריאני, האוטובוסים החדישים מצוידים במערכות בטיחות מהמשוכללות בעולם, הכוללים מערכת כיבוי אש אוטומטית, מצלמות פנים וחוץ היקפיים, וכאמור מערכות אינטרנטיות המאפשרות גלישה חינם בזמן הנסיעה לנוחות הנוסעים. "עם הפעלת הפיילוט בשלושת האוטובוסים, נתקין מערכות לגלישה באינטרנט בכל אוטובוסי המועצה", אומר נוריאני ומסכם כי במחלקת התחבורה עושים הכול כדי שהתלמידים יוסעו בבטיחות ובנוחות.

 

 

במחלקת התחבורה ציינו, כי לראש המועצה דני עטר אין ספק, שרכישת האוטובוסים המצוידים במערכות בטיחות, כה משוכללות מגבירים לאין ערוך את הבטיחות בהסעת התלמידים ומהווים עוד נדבך בקיום הנחיותיו. הנהגים ציינו כי הנסיעה באוטובוסים של המועצה הופכת לחוויה ומאפשרת לתלמידים וליתר הנוסעים, להתחבר למחשבים נישאים כהכנה לקראת שיעור או עבודה.
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים