דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> מאות בני נוער מהגלבוע הוקירו את זכרו של רס"ן יותם לוטן ז"ל
 
 
 
 
מאות בני נוער מהגלבוע הוקירו את זכרו של  רס"ן יותם לוטן ז"ל במסע אופניים, ריצת ניווט והליכה רגלית
 
הוריו של יותם לוטן מודים למשתתפי הארוע להנצחת בנם
כ-500 בני נוער מישובי  הגלבוע הרכינו ראש לזכרו של רס"ן יותם לוטן ז"ל מבית השיטה במסגרת פעילות שנערכה השבוע ב"שבילי יותם" שבגלבוע.
 רס"ן יותם, בן קיבוץ בית השיטה, נפל בקרב בעיירה בינת ג'בייל במלחמת לבנון השניה. בן 33 היה במותו. בטכס ההנצחה השתתפו הוריו, בתיה ועמיר, ראש המועצה האזורית הגלבוע דני עטר, נציגי המועצה, חברי הקיבוץ ונציגי רשות הניקוז ירדן דרומי. הפעילות כללה מסע אופניים, ריצת ניווט והליכה רגלית.
 ראש המועצה דני עטר אמר כי רס"ן יותם לוטן, שימש דמות מופת בפעילות בקרב הנוער בגלבוע והוסיף כי בני הנוער ממשיכים במסגרת פעילותם הענפה את מורשתו. הוריו של יותם לוטן, הודו בהתרגשות לבני הנוער על השתתפותם בהנצחת זכר בנם.
ראש מינהל הנוער, שמוליק עינב, שארגן את פעילות ההנצחה, מסר כי חניכי תנועות הנוער הוכנו לקראת פעילות ההנצחה, ע"י צוותי המדריכים בישובים, בפעילות הסברה על מורשתו של יותם ז"ל. "הפעילות הוכתרה בהצלחה הודות להיערכותן והנחייתן של המועצה האזורית הגלבוע ורשות ניקוז ירדן דרומי. כאן המקום לציין כי החניכים ייחסו חשיבות רבה לפעילות ההנצחה, ובכך הוכיחו את המשך דרכו של רס"ן יותם לוטן ז"ל", אמר ראש מינהל הנוער במועצה.   
אלבום התמונות מארוע ההנצחה
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים