דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> בכפרים הוכשרו למד"צים
 
 
 
חניכי תנועת הנוער מכפרי הגלבוע הוכשרו למד"צים

עטר: "פעילות תנועתית משולבת בין ילדי הישוב והכפר, תחזק ערכי השוויון, דו קיום ואחוות עמים"

 בהמשך להחלטת המועצה האזורית הגלבוע לפני מספר ימים, להפעלת תנועת צופים בחמשת הכפרים של המועצה,התקיימה השבוע הכשרת מד"צים בת יומיים בהנחיית מינהל הנוער במועצה בראשותו של שמוליק עינב. 40 חניכים מחמשת הכפרים - נעורה, טייבה, מוקבלה, טמרה וסנדלה השתתפו בהכשרה. שמוליק עינב ציין מסר כי בהכשרה למדו החניכים, שאליהם נלוו רכזי הנוער מהכפרים, על תנועות הצופים, וכן על עקרונות, שהם ערכי התנועה והצופיות."החניכים גילו התעניינות רבה בהשתייכות לתנועת הצופים, בפעילויות העתידות בהן ישתתפו, כמו שירות לקהילה, מחויבות אישית ועוד", אמר ראש מינהל הנוער במועצה. דני עטר,ראש המועצה, שיזם את צירוף בני הכפרים לתנועות הנוער, אמר כי בעיניו, הצטרפות בני כפרי המועצה לתנועת הצופים היא מופת חברתית מאין כמוה. "יש ערך רב בפעילות תנועתית משולבת של ילדי הכפרים והישובים, משום שאופייה הוא חתירה לשוויוניות, דו קיום ואחוות עמים. תנועה מעורבת זו תשריש ללא ספק את ערכי השוויון, ניפוץ דעות קדומות ותצמיח ניצני אמונה לקיום משותף, שישים במרכזו את ערך השלום", אמר ראש המועצה.

כדי לערוך את העמוד ישנן שתי אפשרויות:
1. לחץ על "ערוך במקום" וערוך את הטקסט עריכה מלאה הכוללת הוספת תמונות, שינוי הצבעים, הוספת קישורים, סרטונים ועוד באמצעות עורך דמוי "וורד" כרצונך. בסיום לחץ על "עדכן נתונים".
2. לחץ על "ערוך" לעריכה מלאה של תוכן העמוד בעורך המתקדם ובנוסף שינוי הגדרות העמוד כגון: הוספתו לתפריטים, הוספת מילות מפתח ועוד.
* לירידת שורה בודדת בעורך המתקדם, החזק את מקש ה - "SHIFT" ולחץ על "ENTER".

+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים