דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> המחנות העולים" פותחים שנה
 
 
 
"המחנות העולים" פותחים שנה בגלבוע במגוון פעילויות-שיא לכלל השכבות
בנוסף קומונה של נח"ל מגיעה להדריך בקיבוצי הגלבוע
תנועת "המחנות העולים" פתחה השנה את הפעילות השמינית בקיבוצי הגלבוע. השנה פועלים המדריכים בקיבוצים: גבע,עין חרוד איחוד ויזרעאל. ארבל דרוקר, רכז אשכול צפון של המחנות העולים, מסר כי את השנה נפתחה במספר אירועי שיא לשכבה הצעירה:
טקס פתיחת שנה בקיבוץ עין חרוד איחוד – ביום ג', 27/9, חניכי ד'-ו' השתתפו בפעילות א"ש לילה במטעי הפרדס של הקיבוץ בהדרכת המד"צים והקומונרים. לאחר מכן הגיעו לחורשה בכניסה לקיבוץ לטקס השבעה קצר שכלל ברכות ההורים והצוות החינוכי, חלוקת חולצות    כחולות לחניכים החדשים וכמובן כתובת האש המסורתית.
הפנינג פתיחת שנה" כחוליאדה" בקיבוץ גבע התקיים ביום ג' ה-11/10 בשעות הבוקר בדשא של חדר האוכל. חניכי ד'-ו' שהשתתפו בפעילות נהנו מאוד מן ההפעלות השונות: הכנת פיתות בטאבון, משחקי חוץ שונים וגולת הכותרת "השור הזועם". ניכר שהחניכים נהנו מאוד והפעילות היוותה יריית פתיחה מוצלחת לשנת הפעילות הנוכחית בקיבוץ.
טיול סוכות של אשכול צפון התקיים השנה בנחל כזיב שבגליל המערבי תחת המסוק שהביא את גלעד שליט לבית ושבמצפה הילה. לטיול יצאו כמה עשרות מחניכי הקיבוצים יזרעאל ועין חרוד איחוד.החניכים והמדריכים סיכמו את הטיול כחוויה מהנה של גיבוש חברתי ויציאה לטבע. 
ראש המועצה האזורית הגלבוע, דני עטר, אמר כי תנועת "המחנות העולים" הינה תנועה אידיאולוגית המקיימת פעילות ענפה שלהתנדבויות למען החברה ומהווה עמוד תווך חינוכי שעליו מושתתת התנועה. "בני תנועת 'המחנות העולים' ידועים כמי שחרתו על דגלם ערכי יסוד, כמו ציונות, הומאניות,סוציאליזם, הגשמה ודמוקרטיה. זוהי תנועה השוחרת לשינוי מהפכני בחברה הישראלית,כאשר את ערכיה החברתיים, מפיצה היא באמצעות חניכיה - ילדי הגלבוע בהם אנו גאים", אמר ראש המועצה.
ראש מינהל הנוער במועצה האזורית הגלבוע,שמוליק עינב בירל את תנועת "המחנות העולים" ואת רכזה, ארבל דרוקר ואמר כי מינהל הנוער שבראשו הוא עומד יסייע בכלים העומדים לרשותו למדריכים בקיבוצים להצלחת פעילותם המבורכת.
כתבנו מציין, כי בסוף חודש נובמבר יתקיים אירוע השיא לשכבות ח'-ט' ה-24, אשר זו השנה ברביעית שמשתתפים בו חניכי הגלבוע.החניכים מחכים למפעל זה מתחילת השנה ומצפים שגם השנה תהיה זו חוויה משמעותית שלמפגש עם חניכי השכבות מכל הארץ ב-24 שעות של פעילות קבוצתית אתגרית ופיזית.

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים