דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> חמישים מדריכי נוער השתתפו בסמינר לפתיחת שנת תשע"ג להדרכת קבוצות נוער בגלבוע
 
 
 
 
כ - 50 מדריכים ומד"צים מיישובי הגלבוע, פתחו שנת פעילות חדשה לשנת 2012-2013 להדרכת קבוצות נוער, במסגרת סמינר שהתקיים בבית הספר "יד לחמישה". המדריכים הם מהישובים רם און, רמת צבי, גן נר, אביטל, כפר יחזקאל,  בית השיטה, גדעונה  ומולדת.
בתחילת הסמינר, התכנסו המדריכים לשיחת פתיחה שבמהלכה התחלקו ל-3 קבוצות מעורבות, ישובים וגילאים שונים, כל קבוצה מתוך השלוש, הונחתה ע"י שני גרעינרים, שהכינו מראש את תכנית הפעילות למשך כל היום.
 
הפעילות כללה חמש יחידות:
יחידה ראשונה עסקה בתיאום, ציפיות והכרות. יחידה שנייה בהיכרות מבנה התנועה ותפקיד המדריך. יחידה שלישית - סימולציות והתנסות בפעילות בשטח. יחידה רביעית דנה בחודשי התנועה והיחידה החמישית עסקה בשאלה: "מה אני רוצה להעביר כמדריך וסיכום".
רונית מלמוד, רכזת בני המושבים גלבוע, ציינה כי קבוצת הפעילים עברה  פעילויות שהותאמו במיוחד לאופי  הפעילות אותה הם יבצעו במשך השנה. "סיימנו במליאה עם דברי סיכום והענקת סיכות של המועצה האזורית הגלבוע. בתום הסמינר ניכר היה על המדריכים כי היו מרוצים ועל כך מגיעות ברכות לגרעינרים שכאמור הכינו והעבירו יום מוצלח של הסדנא. בסוף היום שבנו הביתה מצפים כבר לסמינר הבא", סיכמה רכזת בני מושבים גלבוע.
היא הודתה לסגנית מנהלת בית הספר, לימור וייצמן שניאותה להעמיד את בית הספר לצורך קיום הסדנא וכן  לכל מי שסייע בהכנת והפעלת הסמינר -  גרעינרים, מד"בים ומחלקת הנוער במועצה.
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים