דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> קבוצת האופניים של טים 500 וואט גלבוע פותחת עונת רכיבה עם 6 ניצחונות ב"דזרט צ'אלנג' 2013"
 
 
 
 
בסוף שבוע האחרון הואוליה דזרטצ'אלנג' -מרתון אופני הרים ובמקביל אירוע ריצה הגדול מבחינת כמות המשתתפים שהיה בישראל כ 2,500 רוכבים ורצים פקדו את האירוע שהתקיים ליד ים המלח בשישי השבת שחלפו-מספר עצום במונחי הענף בישראל
התחרות הזו מוגדרת כפסטיבל עממי ולמרות היותה תחרות באים אליה כל שנה בהוויה של כיף וחוויה ומכיוון שאינה תחרות מטרה וממוקמת בשלבים המוקדמים של העונה היא מהווה הזדמנות טובה לבדיקת מצב הגוף והיכולות הבסיסיות, ניסוי כלים בשלב הזה של העונה עבור כל רוכב ורוכבת שנוטלים בה חלק.
 
קבוצת האופניים הייצוגית של הגלבוע-טים 500 וואט גלבוע שלחה נבחרת של כ-30 רוכבים מלווים בעשרות בני משפחה,מעודדים,מלווים ומאמנים בשיתוף מחלקת הספורט הרב תחומי במועצה האזורית גלבוע.
באופניים-המרתון עצמו הורכב ממסלול שטח מהיר שכלל רכיבה על מישור רחב,כניסה לנחל סדום, עליית קיר אחת של כ 150 מטר,רכיבה על מישור עמיעז וירידה בברמים מגניבים ומעט טכניים יחסית לכלל המסלול עד לחזרה לנחל סדום לקטע מקביל לפתיחה ולשטח הזינוק סה"כ כ 24 ק"מ להקפה-מהיר ועצבני,מעין תחרות כביש עם שילוב של יכולות רכיבת שטח בסיסיות..
קבוצת האופניים של הגלבוע סיימה את התחרות עם יצוג מכובד על הפודיום ולהלן הפודיומיסטים-
-
נאור ענבר על המקום הראשון יחד עם מעיין מהדרום בזוגות גברים 80+ כ-2 הקפות בזמן נהדר
יפתח שור מקיבוץ גבע ובן זוגו ממשמר העמק על המקום השלישי בזוגות גברים 80=כ-3 הקפות!!!
לימור גינת והילה מקלף מכפר יחזקאל המאסטרסיות-מקום שני במקצה נשים 80+ כ-הקפה אחת-פודיום ראשון בחייהן כרוכבות.
תום דויטש על הזכיה במקום הראשון באולטימייט-ביום שישי במקצה הריצה וביום שבת במקצה האולטימייט נשים כ-2 הקפות
לסתיו גינת(הבת של...) ורון קדשאי על המקום השני למרות נפילה כואבת מאד של סתיו שהרימה ראש והמשיכה במקצה עד 39 כ-הקפה אחת
אחרונים-בועז שושן ושחף רמות מרמת צבי מאמני הקבוצה במקצה המעורב 40-79 כ-2 הקפות שסיימו במקום השני ולמאמנת הקבוצה זו תחרות ראשונה מזה 4 שנים שללא תחרויות עקב הריון ולידת תאומים ועדיין הייתה זו חוויה מעצימה ביותר..
והיו גם שאר המשתתפים-רונן מקא מגן נר שרץ ורכב-אולטימיי בתוצאה מכובדת,איתי קורי מגן נר,סער,איתי,לוטן,תומר פלד מרם און,איילון וגל רק בני 10 וביצעו הקפה שלמה לבדם,סלע ויותם מבית השיטה,הרן וסמי מחפציבה שחרכו את המסלול,עומר וקרן מגן נר,תומר ותמיר,דליה אבני מאסטרסית מרם און,רז ודור ממושב דבורה שרכבו את העממי ביעף ויעל הרשלר שקרעה את המסלול העממי יום לפני כן ויום אח"כ תיקתקה המלווים,האמהות והאבות עידוד ומתחם מוצל ומפנק של אוכל וצ'ופרים של אחרי הרכיבה התחרות,כולם יצגו את הקבוצה בגלבוע והביאו הרבה צביון,צבע,ססגוניות של העמק וכבוד לגלבוע.
עונת המרוצים באופניים שטח וכביש החלה זה עתה והקבוצה המקומית בגלבוע עובדת קשה על מנת לשחזר את ההישגים ברמה הלאומית מהעונה שעברה ויותר,שיהיה בהצלחה.
   
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים