דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-1 >> שנה חדשה ונקייה
 
 
 
ראש השנה בפתח וזה הזמן של מחלקת התברואה והתפעול במועצה, להוכיח מה היא מסוגלת לעשות הכי טוב. עובדי המחלקה לא נחים לרגע ומגבירים את פעילותם כמידי שנה בתקופה הזו. "אנחנו נכנסים לכל הישובים במרחב, מפנים את הגזם שנערם ומטפחים את הגינון בכניסות. העובדים פועלים במרץ עם יותר מכונות עבודה מבדרך כלל, על מנת לתת את השירות הטוב ביותר לתושבינו", אומר יהודה ביטון, מנהל המחלקה. 
את כלי העבודה ניתן לראות כיום בכל פינה והעובדים המסורים של המועצה נותנים את הנשמה והלב בכדי שלכל התושבים יהיה חג שמח ובעיקר נקי ומצוחצח. מהמחלקה נמסר לנו כי המוקד שאליו מגיעות הקריאות, מקבל גם הוא חיזוק וכי כל בעיה מגיעה בדרך כלל לפתרונה המהיר.  
יש לציין כי פינוי הגזם לצד המדרכות וכן ניקיון הרחובות שנעשה באופן שוטף, הוא חלק מתכנית שנתית כוללת אשר פועלת בשיתוף פעולה מצוין עם הוועדים המקומיים בכל ישוב. לאחרונה, אף החלו במועצה לספק לכמה מהישובים גזם מרוסק, כחלק מתהליך המחזור בשטחיה. הנהנים הראשונים אגב, היו הגננים והרפתנים של תל יוסף, עין חרוד מאוחד וקבוצת גבע. 
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים