דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> במינהל הנוער במוא"ז הגלבוע נערכים לקייטנת קיץ תשע"ג עם שפע של אטרקציות
 
 
 
 
החופש הגדול בפתח, ובמינהל הנוער של המועצה האזורית הגלבוע כבר נערכים לתכנית פעילות ייחודית ועניפה להפעלת קייטנה לקיץ לתלמידים היוצאים לחופש הגדול שיפעלו בה במהלך הקיץ.  
כהכנה לאירוע הקיץ זימן מנהל הנוער ישבת לכלל מנהלי ומנהלות הקייטנה ברחבי המועצה ,בישיבה זו קיבלו כל הנוכחים הסבר מפורט ע"י קב"ט המועצה, מנהל מחלקת רישוי עסקים ,ראש מנהל חינוך תרבות נוער וספורט, מפקח בטיחות, מפקח משרד החינוך, וראש מנהל הנוער בנושא בניית תיק הקייטנה, הסברים על חוזר מנכ"ל משרד החינוך בנושא הקייטנות,ועל כל נושא ההתנהלות הכלל מפעלי הקיץ.
 
ילדי הקייטנה נהנים ממופע ליצנות
לאור הצלחתן הרבה של הקייטנות בשנה שעברה, שמשכו אליהן רבים מילדי הגלבוע, מתכוונים במינהל להפעיל קייטנות עתירות-פעילות, כמו "קייטנת אתגרים", פעילות נרחבת של תנועות הנוער, "קייטנת שחיה" וקייטנת ספורט לכדורסל וכדורגל.
ראש מינהל הנוער במועצה, שמוליק עינב, מסר כי המגמה היא לשתף השנה כמה שיותר ילדים מישובי הגלבוע בפעילות, על מנת שייהנו מפעילות ערכית של כייף והנאה בשעות  הפנאי. "במסגרת הקייטנה, יסעו בני הנוער  למוקדי בילוי טיול ואטרקציות, יטיילו בארץ, תוך שילוב מסלולי מורשת, במטרה להטמיע בקרבם  את האהבה לארץ", אמר עינב.  לדבריו, בנוסף להיצע הפעילויות לילדי הישובים והכפרים, תופעל השנה "קייטנת שחייה" לילדי הכפרים כאשר כלל הפעילויות יהיו בכפוף להוראות משרד החינוך ולהנחיות מחלקת הביטחון של המועצה .  
שמוליק עינב הוסיף כי במסגרת פעילות מנהל הנוער, נערכים כעת לפעילויות ומחנות הקיץ המסורתיים, בוגרי כיתות ט' יצאו לקורסי ההדרכה בתנועות הנוער, חניכי השכבות המודרכים ישתתפו במחנות בפעילות תנועתית. עינב ציין כי בקייטנת הנוער שלפני שנה, קיימו מאות  בני תנועת המושבים בגלבוע, פעילות מקיפה ועשירה, בנושא, מחנאות ושדאות במקומות שונים בארץ, כאשר הפעילויות כללו טיולים, תחרויות ספורטיביות וערבי גיבוש. "גם השנה אנו צופים להצלחה יתירה בפעילויות איכותיות למען נערי הגלבוע", אמר עינב.
ראש המועצה האזורית הגלבוע, דני עטר אמר: "אנו רואים בילדים ובנערים את המשאב העיקרי של הגלבוע, וככזה, אנו עושים כל שביכולתנו על מנת שילדינו ייהנו מקייטנות ופעילויות מעשירות וייחודיות, כל זאת במקביל למתן דגש רב לביטחון ובטיחות", אמר עטר.
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים