דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> בווטרינריה של המוא"ז הגלבוע קוראים לציבור אוהבי הכלבים לאמץ כלב
 
 
 
 
עם סיום חגי תשרי וחג העצמאות, מסתמנת בימים אלה, הצטברות ניכרת של כלבים נטושים  ברחבי המועצה. בווטרינריה הרשותית של המועצה האזורית, מסבירים כי מדובר בתופעה חוזרת.
 מנהלת הכלביה האזורית של המועצה האזורית הגלבוע, ג'ניס גולדמן, מסבירה, כי בעלי הכלבים, הטסים לחופשות בחו"ל, נוטשים ברובם, את כלביהם. "במצב זה, שרויים הכלבים בתנאי הזנחה חמורים. כלבים שאותרו ע"י מתנדבי הכלביה, במהלך חג הפסח וחג העצמאות  אוכסנו בכלביה של המועצה, והם נהנים מתנאים של בית הארחה, יחד עם כלבים מטופחים הממתינים לאימוץ", ציינה גולדמן.

על מנת להחיש את מסירת הכלבים לאימוץ מפרסם אתר המועצה את תמונות הכלבים הממתינים לבית חם. הוטרינר הרשותי, ד"ר שי רודריג מזמין את אוהבי בעלי החיים לבוא לבית המחסה ולאמץ כלבים, שעברו לדבריו עיקור, חיסון, חינוך ואילוף. "הכלבים המקסימים מוחזקים בתנאים של בית הארחה, כאשר כל כלב שוהה לבד בתא ונהנה מתנאים לא פחות מתנאי בית חם. אנו מחכים לכם במקום. לכולם מגיע בית חם!! אנא עזרו לנו למצוא להם בתים מאמצים. כל כלב שיאומץ, מפנה מקום לאחר שנזרק לרחוב" אומר הווטרינר הרשותי.
כלב מאומץ עם בעליו

דני עטר וסגנו רמי אלהרר, ראש מינהל השירות לתושב, שיזמו במשותף הקמת הכלביה המשוכללת  ציינו כי שידרוג וחידוש הכלביה נועדו להעניק סיכוי לכלבים שהיו נתונים במצב של סיכון ולדאוג לאימוצם בקרב משפחות.    
 מנהלת הכלביה, ג'ני גולדמן, קוראת לציבור המעוניין באימוץ כלב להתקשר לכלביה טלפקס  6081547, או ישירות אליה 050-4077833.
   
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים