דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> הוחל ביישום החלטת המוא"ז הגלבוע להגברת השירות לתושבים בטיפול בתברואה
 
 
 
 
בהנחייתם של ראש המועצה האזורית הגלבוע, דני עטר  וסגנו רמי אלהרר, ראש מינהל שירות לתושב, הוחל בימים אלה, ביישום החלטת המועצה, להגביר את מערך השירות בטיפול בפחי הזבל של כלל תושבי הישובים של המועצה. מדובר בכ-6000 פחי אשפה בגדלים שונים. צוות מחלקת התברואה, בראשותו של יהודה ביטון, מבצע את שטיפת הפחים לפי תכנית עבודה מתואמת, במסגרת מועדי פינוי האשפה בישובים.
שטיפת פחים באמצעות הניידת
מנהל מחלקת התברואה במועצה, יהודה ביטון, הסביר כי שטיפת הפחים מתבצעת בשטיפה פנימית וחיצונית של הפח על ידי מכשיר לשטיפה בלחץ וחומרים לניקוי שמנים. "חומרים אלה, אינם מהווים סכנה לסביבה ומאושרים על ידי המשרד להגנת הסביבה. פעולה זו, מונעת הצטברות של פסולת בדפנות הפח ובמכסה, דבר אשר יביא לצמצום במספר הזבובים וריחות בלתי נעימים בזמן השלכת הפסולת", אמר ביטון.
הוא ציין כי עובדי התברואה פועלים ביתר שאת לביצוע נקיון יסודי, תוך סילוק שאריות פסולת שנדבקו לפחים, עקב השלכתם שלא בעזרת שקית אשפה, ומקפידים בין היתר לשפץ פחים או להחליפם בחדשים. ביטון קרא  לתושבים בבקשה לאסוף את האשפה הביתית בשקיות אשפה ולא להשליכה באופן גלוי לפחים, משום שלדבריו, הצטברות אשפה בדפנות הפחים גורמת למטרד חמור של זבובים, לאורך עונות השנה ובין השאר להשחתתו של הפח.
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע מרכז צעירים בגלבוע
     
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים