דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> מאות תלמידים והורים פקדו ב"יום הפתוח" את ביה"ס הרב תחומי עמק חרוד בגלבוע
 
 
 
 
דני עטר: "ביה"ס עמק חרוד - חוד החנית של מערכת החינוך בגלבוע"
 
מאות תלמידים מהגלבוע ומישובי הצפון, פקדו השבוע את בית הספר הרב-תחומי עמק חרוד, כאשר במהלכו סיירו ההורים וילדיהם, בחצר בית הספר וכן במיבנה החדש. המבקרים נפגשו עם המורים והמחנכים, שהציגו בפניהם את מגמות הלמידה המתקדמות בהן. מצטיין בית הספר, לקראת הרשמתם לשנת הלימודים הבאה. האורחים התקבלו בהכנסת אורחים חמה ובחוויה תרבותית מגוונת. 
התעניינות גדולה נרשמה
מנהלת בית הספר אילנה לוסטיג מסרה כי ההורים וילדיהם התרשמו ממגוון מקצועות הלימוד של בית הספר וכן מההשקעה בהקמת המבנים והכיתות.
כמו כן הביעה המנהלת את שביעות רצונה הרבה ממספר הרב של הורים וילדיהם שביקרו ביום זה בבית הספר והגדירה את המפגש חגיגה גדולה.
 "ההצלחה היתה גדולה מאוד, הורים ותלמידים מחליטים לבחור בנו, היה כיף לקבל את ההורים והתלמידים החדשים כשחיוך גדול נסוך על פניהם" אמרה המנהלת. המורה אשרת אדרי ציינה "עכשיו אנחנו מרגישים שרק השמים הם הגבול, אנחנו צועדים קדימה בצעדי ענק".

השנה בחרו בעמק חרוד להפוך את היום הפתוח לחגיגה אחת גדולה. לצד הצגת היתרונות הבולטים של בית הספר, המהווים לדברי מנהלת בית הספר, הצלחה חסרת תקדים בבחינות הבגרות ברמה האזורית והארצית, מלווה בית הספר את תלמידיו, בתחושת ביטחון, מוגנות, באפס אלימות ובמבחר מגמות מרשים וייחודי. ההנהלה בחרה השנה, לתת לציבור המשתתפים חוויה תרבותית מגוונת. בבמה המרכזית הופיעו הרכבי המוסיקה של ביה"ס, נפתח בית קפה מקצועי במיוחד לערב עם שלל ניחוחות ממכרים. כמו כן לבש בית הספר חג, ובמסגרתו קושטו הכיתות וחצר ביה"ס.
אילנה לוסטיג: "האווירה המדהימה התקיימה בזכות צוות גדול של מורים שהשקיעו את מיטב מרצם וכישרונם והכל בניסיון למשוך יותר תלמידים והורים. כל צוות ראה ביום הפתוח הזדמנות משמעותית לעניין את האורחים ביתרונות של מקצוע הלימוד שלו. נפתחה תחנה, בה אירחה הנהלת בית הספר את ההורים והתלמידים. מגרשי הספורט "לבשו" חיים עד שעת ערב מאוחרת, ונבנה קיר טיפוס ואומגה לרווחת הילדים".
דני עטר ראש המועצה האזורית, שיבח את בית הספר, את ההנהלה והמורים ואמר: "אין זה סוד שהמועצה האזורית הגלבוע רואה את ביה"ס עמק חרוד כחוד החנית של מערכת החינוך בגלבוע, בית הספר זוכה מידי שנה באחד משלושת המקומות הראשונים בארץ, באחוז המתגייסים לשרות איכותי וקרבי בצה"ל. זוהי הוכחה שבית הספר משקיע לא רק בהישגים, אלא גם בחינוך לערכים ולאהבת הארץ. בעמק חרוד ישנם יתרונות שאינם קיימים בשום מקום בארץ, אנחנו מתכוונים להשקיע גם בפיתוח מגמות חדשות ואטרקטיביות ובמסלול ייחודי לפיתוח מנהיגות צעירה", סיכם ראש המועצה.
אילנה לוסטיג, מנהלת בית הספר הביעה את הוקרתה לראש המועצה ולמינהל החינוך. "האווירה הטובה, התמיכה של המועצה, של קבוצת 'עמל' ושל משרד החינוך נותנים את אותותיהם. כבר עכשיו לצד ההצלחות המוכחות שלנו וההשקעה הגדולה בביה"ס, יותר ויותר תלמידים והורים בוחרים בנו ורואים את עתידם בעמק חרוד. אני מזמינה הורים ותלמידים נוספים לבוא, ללמוד, להכיר ולהצטרף אלינו" אמרה המנהלת ועידכנה את ציבור ההורים בהרשמה הנמצאת בעיצומה. 
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים