דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> ביום חמישי האחרון בטקס רב רושם העניקה השרה לימור לבנת את פרס שרת התרבות והספורט לרשויות מקומיות לשנת 2012 למועצה אזורית הגלבוע
 
 
 
 
שרת התרבות והספורט לימור לבנת העניקה לראש מועצת הגלבוע את פרס השרה על השקעתה של המועצה בתחום הספורט
 
שרת התרבות והספורט: לימור לבנת: "אני מברכת את הגלבוע על זכייתה בפרס. אני שמחה שפרס השרה בתחומי התרבות והספורט שיזמתי בשנה שעברה, הופך למפעל חשוב שמתמרץ ומעודד רשויות להשקיע יותר בתחומים שמשפיעים ומשפרים את איכות החיים של התושבים"
ראש המועצה האזורית גלבוע, דני עטר: "בגלבוע הספורט הוא דרך חיים ומשמש ככלי נוסף להעצמה, חינוך למצוינות ודו קיום"
 
יו"ר גלבוע גליל ירון אוחיון עם השרה לבנת
ראש המועצה האזורית גלבוע, דני עטר: "הפרס שהוענק על ידי שרת התרבות והספורט הוא תעודת כבוד לגלבוע. זה שנים שבמועצה האזורית גלבוע הספורט הוא לא רק תחביב לשעות הפנאי. מדובר בדרך החיים המשמשת להעצמה אישית וחינוך הנוער למצוינות. כמו כן לא פעם ענפי הספורט המגוונים המתקיימים בגלבוע משמשים להעברת מסר דו הקיום היהודי-ערבי המתרחש מדי יום בגלבוע. אני סבור כי השקעה בספורט יש בה כדי לקדם את איכות החיים במדינת ישראל".
 
בנימוקי השופטים נקבע כי המועצה הובילה בקטגוריה זו בהשקעה תקציבית גבוהה לתושב, מתקיימת בה פעילות הישגית גבוהה בכדורסל וכדורגל, לצד יוזמות רבות במיוחד, ביניהן, פיתוח ענפים מיוחדים, כגון, רוגבי וסייף. המועצה מארגנת מדי שנה את צעדת הגלבוע הבינלאומית שהינה אחת הצעדות הגדולות בארץ.
השרה לימור לבנת יזמה בשנה שעברה את חלוקת הפרס לרשויות מקומיות על מנת לעודד את הרשויות המקומיות לקדם ולטפח פעילות מגוונת וענפה בתחומי התרבות והספורט לרווחת התושבים. זוהי השנה השנייה שבה מוענק הפרס היוקרתי בשווי כולל של כ – 1.1 מיליון שקלים.
הפרס בתחום הספורט מחולק לערים שזכו בשלושת המקומות הראשונים בקטגוריות הבאות: עיר גדולה, עיר קטנה, מועצה מקומית, מועצה אזורית.
לערים שזכו במקום הראשון בכל קטגוריה הוענק פרס כספי בסך 75 אלף שקל.
לערים שזכו במקום השני בכל קטגוריה הוענק פרס כספי בסך 40 אלף שקל.
לערים שזכו במקום השלישי הוענק פרס כספי בסך 25 אלף שקל.
בסך הכול יחולקו הוענקו פרסים כספיים ל-12 רשויות מקומיות.
המועצה גלבוע כאמור זכתה במקום השלישי בתחום הספורט בקטגוריית מועצות אזוריות.
 
משרד התרבות והספורט שם דגש על מתן הזדמנות שווה לכלל הרשויות להציע את מועמדותן בשתי הקטגוריות של הפרס, התרבות והספורט. לכן, נקבע בתקנון הפרס כי שתי ועדות הפרס יבחרו בכל קטגוריה את שלושת המקומות הראשונים כשבכל אחד מהמקומות ארבע רשויות זוכות: עיר גדולה; עיר קטנה; מועצה מקומית; מועצה אזורית. כחלק מתנאי הסף של התקנון נדרשו הרשויות לצרף התחייבות אישית חתומה מטעם ראש הרשות שסכומי הפרס ישמשו לשיפור וקידום נושאי הספורט והתרבות בתחומן לרווחת התושבים.
 
חבר השופטים לפרס בתחום הספורט כלל את: אורלי פרומן, מנכ"לית משרד התרבות והספורט, רן בר, סמנכ"ל משרד התרבות והספורט, עופר בוסתן, סגן ראש מינהל ספורט, הספורטאית ציפי אובזילר, קפטן נבחרת ישראל לשעבר בוני גינצבורג, אתי אלוני והטניסאי שלמה גליקשטיין. 
   
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע מרכז צעירים בגלבוע
     
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים