דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> חוזרים אל הילדות: ברם-און נחנך מתחם משחקי ילדות
 
 
 
 
בזמן שהיום ילדים ונוער בוחרים להעסיק את עצמם בבהייה מתמשכת מול המסכים, במועצה האזורית גלבוע מאפשרים לילדים לחזור אל ימי הילדות התמימים שהיו לפני האייפון והטלוויזיות. ביום שישי האחרון נחנך במושב רם-און מתחם משחקים מיוחד שמאכלס בתוכו שלל משחקי ילדות קלאסיים מהעבר. הגן הוקם בסיוע המועצה, המושב ויגאל אפרתי ממושב מרחביה שתרם בשם קונדיטוריית "מקלות וניל" אלפי שקלים לטובת המתחם.
 
הגן המיוחד הוא תוצר של עבודה משותפת של תלמידי בית הספר "עמק יפה" ונוער בר המצווה של מושב רם-און. מדובר בפרויקט שנערך מדי שנה בשנים האחרונות במסגרתו כבר תרמו בני הנוער לשיפוץ בית העם במושב ובשנה זו הקימו את מתחם המשחקים. בגינה ניתן למצוא חמישה משטחי בטון שעל כל אחד מודבקים משחקי לוח דוגמת קלאס, ארץ-עיר, פלונטר וקפיצת קנגרו. כמו כן ניתן למצוא עוד שבעה משחקי שולחן בהם שש בש, מחשבת, דמה, שח-מט, חמש בשורה, סולמות וחבלים ומנקלה. המשחקים כולם נבחרו על ידי בני הנוער עצמם מתוך 30 משחקים שעמדו לבחירה.
 ראש המועצה האזורית גלבוע דני עטר אמר כי "הקמת גן המשחקים היא פועל יוצא של שיתוף פעולה מרגש בין תלמידיו ובני נוער שמוכיחים כמה חשובה מעורבות בני נוער בתרומה לחברה. הגן החדש מחזיר את כולנו לילדות שהייתה נחלת כולנו לפני ימי הטלוויזיה והמכשירים הניידים. אני משוכנע שילדי הגלבוע ייהנו ממתחם המשחקים החדש ויגלו בו לא מעט משחקים שכמעט ונעלמו מהעולם"
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע מרכז צעירים בגלבוע
     
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים