דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-1 >> צלילי תזמורת בגלבוע
 
 
 
במדשאת בית העם במושב ברק, התקיים לאחרונה קונצרט חגיגי של תזמורת כלי הפריטה ראש-העין, בניצוחו של מאסטרו, פרופ' מוטי שמיט, לעיני קהל של מאות מתושבי המקום. התזמורת ניגנה ממיטב הנעימות בסגנונות שונים שכללו טנגו, פלמנקו, מוסיקה ספרדית סוחפת ועוד. הפתעת הערב הייתה ללא שום ספק, הזמרת קרן אור, שזימרה בקולה הערב צלילים מבית יהדות תימן, שלא הותירו את הקהל אדיש וזכו למחיאות כפיים סוערות.
הקונצרט הינו תוצאה מוצלחת של שיתוף הפעולה בין מחלקת התרבות של המועצה ביחד עם "חוג העמקים", האגף התורני במשרד החינוך. להצלחה שותפה גם ועדת התרבות של מושב ברק, שיחד הצליחו להביא עד לגלבוע את הקונצרט הייחודי. "התזמורת הופיעה באולמות רבים בארץ ובעולם, אך הפעם הם הופיעו בפני ארץ ישראל היפה" אמר המנצח, פרופ' שמיט. גלית בר-גיל, מנהלת מחלקת התרבות במועצה, ציינה כי אירוע זה הינו אחד מתוך שלל אירועים שקורים לאחרונה בגלבוע ועוד צפויים נוספים. "תרבות הינה אחד מהיסודות החשובים,  בבניית קהילה והקונצרט הזה הוא למעשה הפתיחה החגיגית לשנת הפעילות הבאה עלינו לטובה". אמרה בר-גיל. רמי אלהרר, סגן ראש המועצה, שנכח אף הוא באירוע המדובר, קרא לישובים נוספים להירתם לעשייה התרבותית היפה שנרקמת בגלבוע, "המעבר לאוטונומיה ניהולית דורש הפשלת שרוולים, רצון טוב והמון מוטיבציה. ערב כזה, מוכיח שזה אפשרי". אמר אלהרר. 
עוד נמסר כי במסגרת התוכנית השנתית של מחלקת התרבות עם 'חוג העמקים', יפתח בנוסף - חוג "קפה-תרבות" שיתקיים במושב ברק ויהיה פתוח לקהל הרחב. בחוג יינתנו הרצאות במגוון נושאים מרתקים. מומלץ לעקוב אחר הפרסומים. 
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות: (צפה ב-  תגובות בעמוד זה)
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע מרכז צעירים בגלבוע
     
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים