דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> נבחרת ט' עמק חרוד אלופי מחוז הצפון בפעם ה - 4 ברציפות
 
 
 
 
במשחק גמר שהיווה שחזור לגמר האליפות שנה שעברה גברה נבחרת ט' הרב תחומי עמק חרוד על ויצו נהלל בתוצאה  47:45 תחת שרביט אימונו של עדי עמוס והדרכת המורים אמיר אריאב ואורי אושנים
.
בדרך אל הגמר גברה נבחרת ט' על עמק החולה בתוצאה 40:50, וויצו נהלל גברו משגב בתוצאה 38:48, המשחק עצמו ברובו לא הניב רמה גבוהה של כדורסל, ניכר היה בעייפותם של השחקנים, אבל סיום משחק כזה אף אחד לא צפה.
בקסיס מנצח את המשחק
מהלך המשחק:
יצו נהלל פתחה  טוב יותר את המשחק בראשות וינטרוב   ועלו ל 9:2 מהיר, בקסיס , הררי, ועמית גל מהר מאוד החזירו את עמק חרוד לעניינים כשכוכבם של ויצו נהלל גורנו עדיין ללא נקודות ווינטרוב מנהלל נכנס בשלב מוקדם לבעיית עברות, בסיום הרבע הראשו נהלל ביתרון דחוק 13:14.
את הרבע השני שוב אפיין משחק עם אחוזים לא גבוהים של שתי הקבוצות, רק  15% מהעונשין לעמק חרוד, ונהלל לא משכילה לנצל את שליטתה בצבע, והמשחר המשיך להיות צמוד, גורנו הנהללי קולע  את הנקודה ראשונה שלו לא לפני שסרוסי קובר שלשה ומעלה את את עמק חרוד ליתרון ראשון  (23:24), אבל לא לזמן רב, נורסקי מנהלל בסל היחיד שלו  במשחק קובע את תוצאת המחצית עם יתרון של נקודה להלל -  25:24 .
עם פתיחת המחצית השנייה חזרו הנהללים נחושים וממוקדים יותר ואילו עין חרוד נראו מות/שים, גורנו מנהלל נכנס לעניינים ומעלה את נהלל ליתרון שיא של 7 נקודות על החרודים ורק התאוששות קלה של הררי מורידה מעט את ההפרש ובהלל הלוי מסיים את המשחק עם רביעית – סיום הרבע השלישי  רק 5 נק' יתרון לנהלל .31:36
ברבע הרביעי וינטרוב מנהלל מתח שריר ולא המשיך, וחברו גנאור ירד גם הוא לספסל עם עברה רביעית,  ובצד השני בעמק חרוד מסיימים את המשחק הררי ונווה והיה נראה שנהלל הולכת לקחת את התואר לאחר 3 שנים שחונות.
אבל בדקות הסיום למשחק, קרו מספר אירועים, שנובעים מאופי, נחישות, מזל, ואלתור  מבריק.
דקה לסיום גורנו העלה  את נהלל ל-45:41 . סרוסי מעמק חרוד  שקיבל מתנה 3 זריקות עונשין דייק באחת והקטין ל- 45:42
.
 
נהלל יצאו להתקפה שלא צלחה ושובל וקנין במהלך ענק עם בק סטפ נהדר לקו השלוש קבר שלשה ענקית 15 שניות לסיום ומשווה את התוצאהלו-45:45 .
נהלל יצאו להתקפה ושובל וקנין שוב עם הגנה נחושה גורם לגורנו לאבד כדור קריטי ומעביר את ההתקפה האחרונה לטובת עמק חרוד 8 שניות לסיום והוצאת כדור מהצד.
עמק חרוד חזרו מהפסק זמן אבל הכדור יוצא החוצה מקו הבסיס של נהלל לאחר ניסיון קליעה של עמית גל כשהשעון מורה על 1.9 שניות לסיום המשחק.

לשני המאמנים נגמרו פסקי הזמן, ובקסיס מעמק חרוד ניגש להוציא את הכדור מהצד,  קשה היה לאחר ששחקני נהלל השכילו לשמור באופן הרמטי את השחקנים עם החולצה הלבנה ובקסיס , ללא שחקן עם כתובת לבנה, בהברקה של רגע ניצל את גבו של וינטרוב 1.9 שניות לסיום  שלח כדור חוזר לאגנו  של וינטרופ הנהללי שלא הבין מאיפה זה בא לו , ומתרומם מהלואו פוסט ולוקח את זריקת חייו, והכדור צולל 0.2 מאיות  לסיום  וקובע את תוצאת המשחק 47:45 לקול מצהלות הקהל והקפות השמחה של שנתון 1998 של עמק חרוד..
קלעו לעמק חרוד : יאיר הררי -12, עופרי נווה ,שי סרוסי - 8 כ"א, עמית גל -7, צח בקסיס ושובל וקנין -6 כ"א
קלעו לויצו נהלל : קורן גנאור -12, קורן גורנו , חן הלוי - 10 כ"א , איתי וינטרוב -7, ביבר, נורסקי וויד - 2 כ"א
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים