דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> בשורה לתושבי ניר יפה, ולהרחבות ביישובים
 
 
 
לאחרונה נתבשרו התושבים כי תכנית שדרוג התשתיות ביישובי הגלבוע מתקדמת על פי התכנון:
בניר יפה שודרג קו הביוב המאסף הכולל גם את הרחבות הישובים יזרעאל, אומן, מולדת, חפציבה, מגן שאול ועוד . עבודות תשתיות נוספות בוצעו גם  בפרויקט ההרחבות בישובים וחלקן כללו עבודות בשלבים מתקדמים יותר.
בהמשך לשדרוג קו הביוב המאסף בניר יפה, אמר השבוע מנכ"ל תאגיד קולחי הגלבוע מוחמד אלבחירי על עבודות השדרוג ומסר כי כחלק מתכנית ארוכת הטווח של  שדרוג תשתיות הביוב בגלבוע, בניר יפה הוחלפו התשתיות הישנות בחדשות בעלות של כ 120,000 ₪.אלבחירי מסר עוד כי קו המאסף החדש בישוב ישפר את איכות חייהם של התושבים ויפחית משמעותית את בעיות הביוב והסתימות שסבלו התושבים בשל התשתיות הישנות.
עוד בעניין שדרוג התשתיות וההרחבות בגלבוע , התבשרנו השבוע כי בפרויקט ההרחבה המתבצע בישובים, הסתיימו עבודות התשתית בשלבים הראשונים של מספר ישובים ובישובים אחרים אף החלו שלבים מתקדמים יותר שכוללים  את תחילת שיווק הנחלות.
על ההרחבות סיפר מוזהר סעד מפקח ומנהל הפרויקטים בחברה כלכלית הגלבוע,  כי בימים אלו  הסתיימו עבודות התשתיות הציבוריות שכללו הנחת ביוב ואספלט בהרחבה בקיבוץ יזרעאל ובמגן שאול. עוד מסר מוזהר כי בחפציבה, מולדת ורמת צבי עבודות הפיתוח בעיצומן ואילו בגוש "אומן" יצא מכרז לקראת עבודות הפיתוח בשכונה החדשה הכוללות תשתיות ציבוריות ,תאורה גינון ופיתוח  נוף וכן ביוב מים ותקשורת.
ראש המועצה דני עטר אמר כי "אנחנו שבעי רצון  מקצב התקדמות ההרחבות בישובים  בהתאם לחזון המועצה,  היעדים והמטרות שנקבעו  להכפלת אוכלוסיית הגלבוע, ובימים אלו אנחנו ממשיכים לקלוט  מאות משפחות איכותיות שבחרו לגור פה בשל איכות החיים והחינוך של ילדיהם וכמובן פרמטרים אחרים משמעותיים".
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע מרכז צעירים בגלבוע
     
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים